طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

حسین نوروزیالهام صحافیایمان حسومیمـــهـکامه کــرمانـیحمید عرفانیانتینا شاه محمدیعلی رضا بندر ابادMahnaz sharifiسهند چوباننیلپر info@nilper.irآرش غلامعلی طهرانیپمپ ابارا ابارا
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

کاشی کاری های خاص

فرصت استفاده از کاشی های پر رنگ

بازدید : 5,793 بار

12 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

بیایید برای چند ثانیه تصور کنیم، شما می توانید با تکه هایی از کاشی های رویایی خود، بخش های کوچکی از خانه خود را پوشش دهید و از نتیجه ی کار لذت ببرید. با طراگاه همراه شوید تا این لذت را تجربه کنید.

ذخیره عکس
کاشی کاری های خاص.

به جای اینکه کل دیوار ، کف و سقف را کاشی کنیدپیشنهاد می شود فقط بخش های کوچکی را با هزینه بسیار کمتر کاشی کنید. شما می توانید بخشی از اتاق را با کاشی های ساده ای پر کنید که هماهنگ و خنثی می باشند همان چیزی که شما را تحت تاثیر قرار می دهد، همان سبکی که شما می خواهید.

ذخیره عکس

 

  • در کنار وان:

 پیشنهاد می شود از کاشی در کنار وان حمام استفاده شود مانند همان چیزی که در عکس بالا که توسط  رانز پاریسیان طراحی شده  و مربوط به سبک کندواست و از خانه تاریخی کولونیا در هالی وود گرفته شده است.

 

  • کف حمام

اگر شما در حال کاشیکاری یک راهرو هستید تعدادی ویژگی های به خصوص را به رخ بکشید.شما می توانید این را در حمامی که توسط ام پلوز( M Plus ) طراحی شده ببینید که چه تاثیری روی حمام داشته است.

 

  • درست در پشت روشویی:

 بخش کوچکی از دیوار پشت اینه و روشویی را با کاشی های مورد علاقه خود پوشش دهید قبل از آنکه بقیه حمام را با هزینه کم پوشش دهید.مانند همان چیزی که در خانه شهری بروکلین توسط گروه اینسمبل ارچیتکتور(  Ensemble Architecture) طراحی شده است. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اطراف شومینه: فرصت دیگری برای استفاده از کاشی های رویایی تان مانند همان چیزی که در منزل خانوادگی در کالیفرنیا که توسط  شرکت مای دومینز(My Domaine    ) طراحی شده است ببینیدکه آن فقط چند اینچ اطراف شومینه را می پوشاند و یک نقطه کانونی که موردعلاقه شماست را ایجاد می کند.   

ذخیره عکس

 

  • قرنیز پله

اگر شما یک کاشی دارید که به آن علاقه مند هستیدو قیمت آن نیز بالا می باشد می توانید آن را در اتاق دیگر خانه تان استفاده کنید.قرنیز پله به شما این فرصت را می دهد که تعدادی از آن را به خانه تان اضافه کنید نه به عنوان مکانی که به کاشی احتیاج دارد.این پله توسط شرکت تیم باربر ( Tim Barber ) به اتمام رسیده است.

 

  • تاکید با طرح راه راه:

شما به احتمال زیاد خطوط راه راه افقی را در تعدادی حمام ها مشاهده کردید.اما اتفاقا من خطوط تاکیدی عمودی را مانند همین سطحی که در لندن توسط شرکت کسیدی هاگز(  Cassidy Hughes) طراحی شده  را می پسندم.

 

  • ترکیب کاشی ها با یکدیگر:

موزاییک های رویایی خود را با کاشی های مشابه و هماهنگ دیگر ترکیب کنید و آن را با هر چیز هم شکل و هم اندازه به صورت یکنواخت نگه دارید و یا به صورت هوشمندانه از تکنیکی مثل تکنیک تتریس( Tetris ) استفاده کنید. مانند این حمام که توسط شرکت پترا بیندل (  Petra Bindel) طراحی شده است.

ذخیره عکس
کاشی کاری های خاص.

با دیدن این نمونه های زیبا ،شما هم میتوانید پیشنهادات خود را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 5,793 بار

12 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 23:37