طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

mostafa ahmadiحبیب الله نیکنامیسارا  کلانتریآرش غلامعلی طهرانینازنین سادات ملکوتیامین قشقاییامیر دیزانیفرامرز گشایشیمهدی جعفری منشAbolfazl Nabaviایمان حسومیعلیرضا شریفان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

6 ترفند خاص برای جذابیت دکوراسیون اتاق‌نشیمن

چگونه اتاق‌شیمنی چشم‌گیر داشته باشیم؟

بازدید : 21,360 بار

24 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

یکی از پررفت و آمدترین فضاها در خانه اتاق‌نشیمن است. بخش‌های قابل توجهی از اتاق‌نشیمن نقش مهمی در جاذبه‌ی منزل شما بازی می‌کنند و می‌توانید با انتخاب‌هایی آگاهانه کاری کنید که اعضای خانواده و میهمانان‌تان از گذراندن وقت در اتاق‌نشیمن لذت ببرند. به یاد داشته باشید که اتاق‌نشیمن ویترین منزل شما است. در این مطلب طراگاه قصد دارد شما را با چند ایده‌ی خوب برای جذابیت دکوراسیون اتاق‌نشیمن آشنا کند.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌نشیمن

1.    هنرهای دیواری مدرن


آثار هنری یک مکمل واقعی برای موفقیت دکوراسیون داخلی اتاق‌نشیمن هستند که تنوع زیادی از فرم‌ها را به خود می‌گیرند. یک قطعه‌ی ساده‌ی صنعتی از این آثار با سیم‌های نازک که یادآور جنبش و حرکت است به‌عنوان یکی از ایده‌های مدرن اتاق‌نشیمن پیشنهاد می‌شود.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌نشیمن

2.  میز قهوه شیشه‌ای

 

یک میز قهوه می‌تواند انتخاب خوبی برای اتاق‌نشیمن باشد به خصوص اگر پایه‌ای خوش فرم و فیگوراتیو داشته باشد. این ایده بیشتر برای اتاق‌های‌نشیمن کوچک‌تر و یا بر روی قالیچه‌های زیبا مناسب است.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌نشیمن

3.   فضاهای نشستن منحصر‌به‌فرد


آیا تا به‌حال برای شما پیش آمده که خانه‌ی کسی از دوستان‌تان را فقط  به خاطر یک قسمت از آن در حافظه نگه داشته باشید؟! بعضی از صندلی‌های منحصر‌به‌فرد این امکان را در اختیار بازدید‌کنندگان‌شان می‌گذارند. امکانات نشستن بیشتر از هرچیز دیگری یک اتاق‌نشیمن را می‌سازد. مبل‌های راحتی تکی با روکش چرمی یکی از گزینه‌‌ها است که می‌تواند برای راحتی بیشتر در گوشه‌ای از اتاق شما جا خوش کند.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌نشیمن

4. کاربرد متقارن رنگ‌ها

در یک اتاق‌نشیمن با فضایی خنثی حس مسلمی از قابل پیش‌بینی بودن به شما دست می‌دهد. اضافه کردن مقداری رنگ به فضا انرژی می‌دهد. اما اگر این رنگ‌ها در فاصله‌هایی بی‌ربط از هم قرار بگیرند، به لحاظ ساختار کلی فضا ناهماهنگ به‌نظر خواهند رسید. ترکیب رنگ‌ها به صورتی هماهنگ و خوشایند‌، مانند گذاشتن متقارن این دو کوسن قرمز رنگ، می‌تواند تمرکز خاصی را متوجه چیدمان اتاق‌نشیمن‌تان کند.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌نشیمن

5. استفاده از نورهای کلاسیک و پایه‌دار

بخشی از نور اتاق‌نشیمن‌تان را از طریق لامپ‌های پایه‌دار و آباژور‌ها تأمین کنید. سایه‌های بزرگی که توسط این نورها فراهم می‌شود زیبایی‌شناسی آن محدوده را به تعادل می‌رساند.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌نشیمن

6-    دیوار نشیمن‌تان را با تزئینی غول پیکر بیارآیید

 این نوع دکوراسیون به خودی خود کانون تمرکز اتاق‌نشیمن‌تان شده و بر‌خلاف سایز بزرگش نیازهای دکوراسیون داخلی شما‌را ساده‌تر می‌کند.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌نشیمن

شما چه ترفندهای برای دکوراسیون داخلی منزل می‌شناسید. آن‌ها را به طراگاه معرفی کنید.


بازدید : 21,360 بار

24 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادکوراسیون، اتاق‌نشیمن، مدرن، هنری، میز قهوهاثر هنریتابلوکوسنقرمزمنزلآباژور

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:52