طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

امیر قاسمیانیتا  فضلیسارا  کلانتریحمید عرفانیانویستابست vista bestkaveh maleknejadسوگند عندليبحامد شکریانمیثم ذکریاییمحمدحسین صفاریاناستیل البرز pr@steelalborz.comمحمد اسدالهی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

سازه ی فولادی و شیشه ای Omsk

نگاهی به برترین سازه های 2015

بازدید : 23,817 بار

18 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

به عنوان بخشی از جشن سیصدمین سالگرد شهرستان سیبری اومسک، شورای شهرستان تصمیم به بازسازی و نوسازی خیابانValikhanov  در مرکز شهرستان گرفت، که بخش های تاریخی شهر میگذرد. این پروژه شامل طراحی و ساخت سازه ی فولاد و شیشه ای در امتداد خیابان است. در مجموع 11 عدد از این سازه ها وجود دارد: سه سایبان، پنج کیوسک اطلاعات، دو چشمه و یک مجسمه شیشه ای. تکنیک های ساخت مورد استفاده برای تولید این سازه ها مورد تقدیر قرارگرفته است. با طراگاه در این معرفی اثر همراه باشید.

ذخیره عکس

 جایزه معماری برای پروژه های کوچک: عرشه ای بر دریا (Stage by the Sea)، لیتوامپتون بریتانیا توسط مهندسان اکسپدیشن (Expedition Engineering)

Stage by the Sea یک منطقه آزاد در لیتوامپتون، شرق ساسکس در کنار ساحل است. مهندسان از بتن برای تونل بندی زیر ساختی و زیر زمینی در جهت ایجاد شاهکار های معماری استفاده کرده اند. شکل منحصر به فرد و فضای داخلی آن ها موجب شده است مخاطبان آن را بیش از بیش  بستایند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

با ما در ادامه مطالب همراه باشید.


بازدید : 23,817 بار

18 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Wednesday , 29 March , 15:35