طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

جمال احمدی شلحهاکبر تقی زادهفاطمه براتیقالیکده iran carpetMahnaz sharifiامین قشقاییویستابست vista bestآیدین صادقیسپیده بهروزیابزار تونل جهانحامد شکریانایرج اعتصام
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

نگرانی‌های نوروزی؛ خانه تکانی و دکوراسیون مناسب شب عید (قسمت سوم)

با استفاده از این نکته‌ها، خانه‌تان در عید دکوراسیون بهتری خواهد داشت.

بازدید : 16,546 بار

12 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

عید نوروز برای هرکدام از اعضای خانواده معنی خاصی دارد؛ احتمالا بچه‌ها عیدی‌اش را می‌بینند، پدر خانه تدارکات سفر و بانوی خانه هم مهمانی‌های عید دیدنی. در این مقاله‌ها‌ی طراگاه، نکاتی را به شما خواهیم آموخت که دکوراسیون خانه‌تان را برای عید نوروز آماده کنید.

ذخیره عکس

 

6- زمانی که دکوراسیون خانه‌تان را برای عید آماده می‌کنید، به یک نکته توجه کنید. بعضی چیزها بهتر است رنگ طلایی داشته باشند؛ مثل میله‌ها و اشیای گرد. بازتاب رنگ طلایی، خانه‌تان را با نوری ملایم روشن می‌کند. فرقی نمی‌کند کجا را رنگ طلایی بزنید؛ ستون‌های گچ‌بری شده، دستگیره‌های راه‌پله یا چراغ‌های هالوژن. در هر صورت، رنگ طلایی می‌تواند خانه‌ را لوکس‌تر کند.

ذخیره عکس

 

7- جای قالی را عوض کنید. بیشتر ما، در دکوراسیون خانه‌مان قالی‌ها را در راستای دیوار میاندازیم؛ طوری که لبه‌ی فرش با لبه‌ی دیوار موازی باشد. اگر کمی کج‌اش کنیم، شکل خانه‌مان جذاب‌تر خواهد شد. البته، چنین فرشی برای دکوراسیون‌های رسمی مناسب نیست. اگر مبل‌های‌تان منبت‌کاری شده باشد، بهتر است فرش‌تان را با همان الگوی قدیمی بیاندازید.

ذخیره عکس

8- از رنگ‌هایی متضاد استفاده کنید. در این تصویر، میزی وجود دارد که گل‌های بنفش و رنگ‌های میوه‌‌هایش حس طراوت را به بیننده می‌دهد. نگاهی به خانه‌تان بیاندازید؛ در دکوراسیون‌اش جای کدام رنگ‌ها خالی است؟ شاید بخواهید سفید و سیاه را با هم ترکیب کنید. شاید هم جایی از دکوراسیون خانه‌تان، قرمز و آبی به نظر زیبا برسد. حتما قرار نیست رنگ‌هایی را کنار هم بگذارید که به هم بیایند. اگر سلیقه‌تان اجازه دهید، می‌توان رنگ‌هایی بی ربط را کنار هم گذاشت.

ذخیره عکس

 

امیدواریم این مقالات طراگاه درباره‌ی عید به شما کمک کند تا دکوراسیون خانه‌تان را بهتر از سال قبل درست کنید. اگر دوست دارید، عکس‌های خانه‌تان را برای ما بفرستید تا ما هم عید را مهمان‌تان باشیم!


بازدید : 16,546 بار

12 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 24 June , 11:39