طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

کسری سعادت جوفرهاد علیزاده افشارMahnaz sharifiبلوک سبک لیپرروزبه عالمیانبهرام قربانیوحید حمزه پورساربوک sarboukابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)محمد مرتجیعلیرضا فخفوریمهدی علیزاده
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

وسایل خانه مینیمال

طراحی مینیمالیستی باید در همه‌ی المان‌های خانه اعمال بشود

بازدید : 59,781 بار

16 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در طراگاه بسیار در مورد سبک مینیمال با شما صحبت کرده‌ایم، در این مطلب می‌خواهیم شما را با وسایل خانه که به صورت مینیمال طراحی شده‌اند بیشتر آشنا کنیم. 

ذخیره عکس
وسایل خانه مینیمال

امروزه وسایل خانه بسیار ساده شده‌اند و درعین سادگی کاربردی بودن خود را از دست نداده‌اند، سادگی در وسایل خانه به این خاطر رخ داده که بسیاری از فضاها با سبک مینی‌مالیستی طراحی شده‌اند و این مسئله ایجاب می‌کند که وسایلی داشته باشیم که در عین سادگی طراحی شده‌اند. با یکدیگر می‌خواهیم یک قفسه را مرور کنیم که با رعایت سادگی در عین حال کاربردی نیز است.

ذخیره عکس

 

قفسه‌ای که مشاهده می‌کنید برای قرار دادن انواع وسایل در دسترس مثل  کت، کیف‌، کفش، چتر و این جور وسایل استفاده می‌شود، سادگی در طراحی بسیار مشهود است، مزیت چنین وسیله‌ای را می‌توان  تطبیق‌پذیری بالای آن با هر خانه‌ای دانست. علاوه بر آنکه کاربردی و همه کاره است، به سادگی نیز طراحی شده و هیچ المان و عضو اضافه‌ای در آن دیده نمی‌شود.

این یک ورودی مناسب برای هر خانه‌ای است، دست و پا گیر نیست و کلیت فضا را بر هم نمی‌زند.

زیبایی، ساده بودن، کمترین حجم و کارایی بالا ویژگی‌های این سازه‌ی خوب و دوست داشتنی است.

ذخیره عکس

 

میز‌ها نیز قابلیت این را دارند که  به طور مینیمال طراحی و اجرا شوند. به میز بالا نگاه کنید، نبود پایه سبب شده ساده بودن آن بیش از‌پیش به چشم بیاید. 

میزهای این مدلی قابلیت پیاده‌سازی در بیشتر خانه‌ها را دارند، چنین میزهایی به دلیل سادگی و طراحی راحت آن‌ها بسیار محبوب هستند، ولی باید دقت داشت سطح میز آن‌قدر کوچک نباشد که نتوان هیچ کاری بر روی آن انجام داد.

همیشه به دنبال جایی برای شارژ کردن گوشی‌ها و یا وسایلی چون تبلت و mp4  هایمان هستیم هنگامی که به یک پریز می‌رسیم خوشحال می‌شویم ولی بهتر نبود جایی نیز برای قرار گرفتن گوشی‌ها و وسایل گران‌قیمت بود تا لازم نباشد آن‌ها را بر روی زمین بگذاریم‌؟

ذخیره عکس
وسایل خانه مینیمال

المان‌هایی که می‌بینید با هوشمندی تمام و در عین سادگی این مشکل را حل کرده است، به محل قرار‌گیری انشعابات دقت کنید، با این کار محل گذاشتن چندین گوشی فراهم شده است، المان ساده‌ای که نه تنها به چشم می‌آید بلکه بی‌‌اندازه کاربردی و مفید است. نمی‌خواهید یک مدل از آن را در خانه داشته باشید؟

ذخیره عکس
وسایل خانه مینیمال

در این مطلب با چند المان مینیمال که می‌توان در دکوراسیون داخلی  مینمالیستی مورد استفاده قرار بگیرند آشنا شدیم. طراگاه را دنبال کنید.


بازدید : 59,781 بار

16 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاالمانسبک مینیمالطراحیخانهکاربردیطراحی داخلیدکوراسیونخانه مینیمال

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:32