عضویت در خبرنامه طراگاه

عضویت در خبرنامه طراگاه

با عضویت در مجله‌ یخبری  طراگاه، هر هفته مطالب برگزیده معماری و طراحی داخلی را دریافت کنید

برای اطلاع از آخرین مطالب طراگاه ایمیل و موبایل خود را وارد کنید
ثبت و عضویت در خبرنامه
انصراف !

طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

قالیکده iran carpetصفورا شریعتیfinnwoodافشین قربانیفرزاد دلیری farzaddaliriشرکت رویا طرح داخلیسپهر دانشداوود آبادینیما کیوانیسهراب رفعتShaqayeq Abaszadeنگار محمدی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

7132، هتلی در کوه های آلپ

ساخت یک هتل بر فراز کوه های آلپ

بازدید : 14,023 بار

18 آبان 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

رازآلودگی و زیبایی مناظر آلپ همواره منبع الهام هنرمندان، معماران ساختمان و فلاسفه بوده است، در این قاب ها استعاره ای از انسان در حال نگاه کردن به اوج وجود دارد، نوعی آرزوی ابدیت و جاودانگی که مفهوم والایی را به تصویر میکشد. والایی الهام بخشیدن به خود است برای خلق تجربه ای از طبیعت. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
هتلی در کوهستان

معماری از بسیاری جهات با مجسمه سازی مشترک است، هر دو رابطه ای موضوعی را در بیانی عاطفی و شاعرانه تدوین می کنند. ایده ی اولیه ی ساخت این هتل استفاده از ویژگی های مجسمه وار، برای ساخت یک تجربه ی زیبایی شناختی بزرگ برای مخاطبین و بازدیدکنندگان است. پویایی سه ترکیب حجمی، یک منظر وسیع از سازه و جرم و نور و وزن را ارائه میکند.از ابتدای دره، سطح آیینه کاری شده ی هتل خطی نامرئی در برابر کوهستان ترسیم میکند. سکوی ساختمان نقش درگاه ورودی را بر ای مخاطب بازی میکند و با تقویت دسترسی  پیاده ،ارتباط بصری ایجاد میکند. صندلی های درختی از ویژگی های منحصر به فرد این هتل است که حس تعلیق را القا میکنند. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

فضاهای عمومی هتل شامل رستوران، بار، سالن رقص، گالری و کتابخانه که در اختیار مهمانان و ساکنین روستا قرار میگیرد، اتاق های پذیرایی متحرک به طرف ارتفاعات دره ی والسر صعود میکنند، این فضاهای متحرک برج هتل را به یک عامل ارتباطی بین مردم وطبیعت تبدیل میکنند. پوسته ی انعکاسی برج و فرم ظریف آن تناسب زیبایی با طبیعت منطقه دارد. طبقات تک واحدی ، منظر فوق العاده ای را به سوی آلپ ایجاد کرده است. مجموعه ی مواد و مصالحی برای داخل و خارج به کار فته است تناسبی منحصر به فرد با مکان را ایجاد کرده است.

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

ممنون از حسن همراهی شما با طراگاه.


بازدید : 14,023 بار

18 آبان 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 28 October , 02:00