طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

مازیار فخرقاسمیhosein baharestaniسجاد اسدیوحید حمزه پورmohammad marvastyتینا شاه محمدیmahmood Ghasemiالناز پائیزمحمد مرتجیاکبر تقی زادهسارا  کلانتریمهرداد زواره محمدی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

7132، هتلی در کوه های آلپ

ساخت یک هتل بر فراز کوه های آلپ

بازدید : 19,451 بار

16 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

رازآلودگی و زیبایی مناظر آلپ همواره منبع الهام هنرمندان، معماران ساختمان و فلاسفه بوده است، در این قاب ها استعاره ای از انسان در حال نگاه کردن به اوج وجود دارد، نوعی آرزوی ابدیت و جاودانگی که مفهوم والایی را به تصویر میکشد. والایی الهام بخشیدن به خود است برای خلق تجربه ای از طبیعت. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
هتلی در کوهستان

معماری از بسیاری جهات با مجسمه سازی مشترک است، هر دو رابطه ای موضوعی را در بیانی عاطفی و شاعرانه تدوین می کنند. ایده ی اولیه ی ساخت این هتل استفاده از ویژگی های مجسمه وار، برای ساخت یک تجربه ی زیبایی شناختی بزرگ برای مخاطبین و بازدیدکنندگان است. پویایی سه ترکیب حجمی، یک منظر وسیع از سازه و جرم و نور و وزن را ارائه میکند.از ابتدای دره، سطح آیینه کاری شده ی هتل خطی نامرئی در برابر کوهستان ترسیم میکند. سکوی ساختمان نقش درگاه ورودی را بر ای مخاطب بازی میکند و با تقویت دسترسی  پیاده ،ارتباط بصری ایجاد میکند. صندلی های درختی از ویژگی های منحصر به فرد این هتل است که حس تعلیق را القا میکنند. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

فضاهای عمومی هتل شامل رستوران، بار، سالن رقص، گالری و کتابخانه که در اختیار مهمانان و ساکنین روستا قرار میگیرد، اتاق های پذیرایی متحرک به طرف ارتفاعات دره ی والسر صعود میکنند، این فضاهای متحرک برج هتل را به یک عامل ارتباطی بین مردم وطبیعت تبدیل میکنند. پوسته ی انعکاسی برج و فرم ظریف آن تناسب زیبایی با طبیعت منطقه دارد. طبقات تک واحدی ، منظر فوق العاده ای را به سوی آلپ ایجاد کرده است. مجموعه ی مواد و مصالحی برای داخل و خارج به کار فته است تناسبی منحصر به فرد با مکان را ایجاد کرده است.

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

ممنون از حسن همراهی شما با بازدید : 19,451 بار


16 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:49