طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ناهیده تقویمنصور اجلیفرهاد علیزاده افشارشرکت رویا طرح داخلیفرزاد دلیری farzaddaliriميثم ذکريايينگار محمدیامین قشقاییشرکت رویا طرح داخلیعباس اقسامیلیلا عراقیانشرکت رویا طرح داخلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

برازندگی دکوراسیون با شفافیتی از جنس مرمر

سنگ مرمر چه جلوه ای به دکوراسیون می بخشد؟

بازدید : 24,286 بار

27 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

اگر تا به حال خواسته باشید برای بخشی از دکوراسیون خانه نظیر روشویی، رویه آشپزخانه یا میز غذاخوری از سنگ مرمر استفاده کنید، حتمن متوجه شده اید که چه انتخاب سخت و بزرگی پیش رو دارید! چیزهای زیادی هست که باید قبل از آوردن مرمر به خانه تان آن ها را در نظر بگیرید. اول از همه، انبوهی از مدل های مختلف مرمر است که باید از بین آن ها انتخاب کنید.مرمر به لطف سطح سفید زیبا و رگه های آبی- خاکستری اش یکی از کم هزینه ترین سنگ های تزئینی موجود است. حتی نسبت به کوارتز یا گرانیت. با طراگاه همراه باشید تا این سنگ را بیشتر بررسی کنیم.

ذخیره عکس

استفاده های زیادی از مرمر در سرتاسر خانه وجود دارد. اما اغلب اوقات آن را در حمام و دستشویی می بینیم. در بسیاری از موارد معمولن مرمر سفید ترجیح داده می شود. ما مخصوصن روشنایی آن، و راهی را که برای تقویت و بازتاب نور انتخاب می کند می پسندیم.

ذخیره عکس

استفاده از مرمر برای پیشخوان ها و سطوح حمام به دلیل خواص ضدباکتریال ذاتی مرمر بسیار مناسب است. اما با این حال مرمرها در حمام مواظبت و نگهداری بیشتری نیاز دارند و نوبت های نظافت منظم می طلبند.

ذخیره عکس

یک ناحیه دوش مرمرین می تواند انتخاب خوبی باشد، اما به یاد داشته باشید که سنگ مرمر در حالت کلی حس سردی به فضا می دهد.

کاربردی از مرمر که کمتر متداول است استفاده از آن برای وان حمام است که قطعن آن را چشمگیرتر می سازد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اما خواص ضد باکتریال، مرمر را برای استفاده در سینک ها و جزیره های آشپزخانه نیز مناسب می سازد.

ذخیره عکس

مرمرها برازندگی و شخصیت خاصی به آشپزخانه شما می دهند و می توانید علاوه بر پیشخوان، در دیوار پشتی هم از آن ها استفاده کنید.

ذخیره عکس

درست است که مرمرها برای حفظ طولانی مدتِ زیباییشان نیاز به مراقبت های بیشتری دارند، ولی اصلن جای نگرانی نیست! تمیز کردن و شستن مرمرها بسیار آسان است. به خصوص اگر آن را محکم چسبانده و مهر و موم کرده باشید. رویه های مرمری پیشخوان به سادگی با آب گرم و وسایل نرم و صابون قابل نظافت اند.

ذخیره عکس

داشتن یک میز غذاخوری تمام مرمرین نیز شاید وسوسه کننده باشد. به خصوص اگر بتوانید با نورپردازی های اطراف سطح آن را به یک سطح بازتاب نور تمام عیار تبدیل کنید.

ذخیره عکس

مرمرها همچنین این قابلیت را دارند تا در ترکیب با متریال مختلف نظیر چوب، کاملن عالی و زیبا به نظر برسند.

ذخیره عکس

اگرچه مرمر سفید در خانه های زیادی انتخاب اصلی است ولی مرمر تیره نیز مزایای خود را دارد. مثل این که لکه ها و آلودگی ها را بهتر پنهان می کند و به اصطلاح "چرک تاب " تر است.

ذخیره عکس

در پایان باید بگوییم که اگرچه انتخاب مرمرها در ابتدا کمی ترسناک و با ریسک بالا به نظر می رسد، ولی اگر یاد  بگیرید که چطور با آن ها ارتباط برقرار کنید تبدیل به همنشین خوب و منحصر به فردی برایتان می شوند.

ذخیره عکس

با طراگاه همراه باشید.


بازدید : 24,286 بار

27 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاسنگ مرمردکوراسیون مرمرینحمام و دستشوییپیشخوان آشپزخانه

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 10:39