طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

آزاده شاهچراغیkaveh maleknejadنگار سریع الاطلاقمهدی علیرضاییامیر دیزانیmostafa ahmadiرضا جعفری نژادuser 5مهدی علیزادهfinnwoodامیرحسین امیریسوگند عندليب
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

هتل درختی

این هتل درختی شما را در طبیعت غرق می کند.

بازدید : 7,780 بار

13 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

این اقامتگاه میزبان کسانی است که آرامش را در دل طبیعت جستجو می کنند. با طراگاه نگاهی بیندازید به این هتل که در دل جنگل های آلمان طراحی شده است.

ذخیره عکس
هتل درختی

این مکان دنج و بسیار جذاب که  در بین انبوه درختان جنگلی واقع شده، جای خوبی برای گذراندن تعطیلات است. هتل درختی رابین که توسط فضای سبز احاطه شده، یک فضای بسیار آرام برای کسانی که به دنبال فرار از جهان خارج خود هستند، ارائه می دهد. خانه های درختی، درواقع رویای( پیتر بکر) را تحقق بخشیدند ، کسی که هتل های مستقل که در یک دوره 6 ماهه ساخته می شدند را به راه انداخت.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

بکر میگوید:« قبلا یک گالری گوچک در برلین به مدت 7 سال برپا کردم و همیشه قبل از کشف به دنبال ارتباط بیشتر با طبیعت بوده ام، ارتباطی که مدت آن بیشتر از گردش کوتاه در جنگل باشد». با الهام از هتل قلعه برلپس ( Berlepsch ) و داستان رابین هود، بکر تصمیم گرفت شهر را ترک کند و هتل درختی رابین را بر پا کند. در حال حاضر این هتل 7 کابین دارد که 4 تای ان روی زمین است و سه تای دیگر ان به طور مستقیم روی درخت ساخته شده .

ذخیره عکس

 

این خانه های درختی که به شکل توپ هستند محل خواب 4 نفر می باشند و قتی که دو خانه درختی به وسیله پل به یکدیگر متصل می شوند محل خواب 8 نفر را تأمین می کنند. هر کدام از کابین ها براساس موضوع متفاوتی طراحی شده اند و به طور کامل از مصالح طبیعی ساخته شده اند.کابین ها دارای برق، مبلمان چوبی و بخاری هستند.از آنجایی که لوله کشی جدا از خانه درختی است، هر سوئیت مجهز به یک توالت و دستشویی با منبع آبی به اندازه ی یک گالن است. دوش ها در هتل قلعه برلپس هستند که در حدود 150 متر باید پیاده روی کرد تا به آن جا رسید. بکر امیدوارست هتل را در یک روستای کوچک با خانه های درختی گسترش دهد و یک آبگرم و استخر شنای طبیعی به آن اضافه کند.

همچنین در نظر دارد دوش هایی با اب گرم و توالت فشاری را در سال های اینده نصب کند. اینترنت هم برای بهره بردن بهتر از طبیعت و اردو زدن نصب نشده است.

ذخیره عکس
هتل درختی

اگر شما قصد پناه بردن به طبیعت برای یک مدت کوتاه را داشته باشید، چقدر این محیط را می پسندید؟ نظرات خود را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 7,780 بار

13 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 27 June , 07:55