طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

الهام ضیاءآبادیایرج اعتصاممحمد داوریشرکت رویا طرح داخلیعلیرضا شرافتیzahra sadeghiکمیل مهدی نژادرزیتا فتاحیMahnaz sharifiشروین حسینیامیر قاسمیحمید عرفانیان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی چادر معلق در طبیعت

استفاده از چادرهای معلق

بازدید : 122,737 بار

23 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

برای اقامت در دل طبیعت همیشه استفاده از وسایل ساده با خلاقیت بهترین گزینه هستند و همان طور که در مطلب خلاقیت در چادرهای اقامتی قبلا اشاره شده بود، به راحتی می‌توان با کمترین امکانات بهترین مکان را دل طبیعت ایجاد کرد. با طراگاه همراه باشید تا نوع دیگری از چادرهای اقامتی که طراحی چادر معلق است، را بررسی کنیم.

ذخیره عکس
طراحی چادر معلق در طبیعت

استفاده از این چادر معلق باعـث می‌شود که راه کمپینگ سرگرم کننده به نظر برسد.  به هر حال چه کسی خوابیدن روی زمین را دوست دارد؟

ذخیره عکس

 

اگر شما می‌خواهید یک تجربه‌ی مطلوب در طبیعت داشته باشید، طراحی چادر معلق می‌تواند در دل طبیعت بهترین انتخاب برای شما ‌باشد.

نام گذاری cacoon  برای طراحی چادر معلق به نام یک زوج هنرمند است که با ذوق و خلاقیت طرح اولیه‌اش را داده‌اند.

در یک سفر جنگلی شما می توانید پس از تلو تلو خوردن بر یک فضای معلق کوچک که از فضای اطراف خود لذت ببرید، و درنهایت احساس آرامش و سبکی را به دست آورید.

 طراحی ویژگی‌های یک ماده فوق العاده قوی که دافع آب می‌باشد ولی نرم است، بنابراین شما می‌توانید آن را در فضای بیرون نگه دارید.

 حتی زمانی که آمدن باران پیش‌بینی می‌شود. شما می‌توانید بین 3 سایز مختلف با تونع رنگی انتخاب کنید، برای کودک، تنها برای یک بزرگسال یا چند کودک و یا دوتایی برای دو بزرگسال استفاده کنید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر شما هنوز نمی‌توانید در ذهن خود تجسم کنید که چرا به معجون معلق نیاز دارید، فکر کنید که شبیه یک نیمکت معلق برای جلسات خواندن در یک فضای باز می باشد. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر شما یک درخت در حیاط خود ندارید که بتواند وزن شما را تحمل کند ناراحت نشوید، می‌توانید از سه پایه‌هایی که تجربه همان معلق بودن را از زمین را دارد در طراحی چادر معلق به دست آورید.

ذخیره عکس
طراحی چادر معلق در طبیعت

شما فکر می‌کنید برای داشتن چنین فضاهایی چه کار باید کرد؟ با طراگاه همراه باشید.

 

          کانال


بازدید : 122,737 بار

23 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی چادرطراحی چادر تفریحیطراحی چادر معلق در طبیعتخلاقیت در طراحی چادرنوآوری در طراحی چادر

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 10:01