طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

بلوک سبک لیپرمحمد قديريمهراد رمضانیپویا ریاضی خواهاستیل البرز pr@steelalborz.comمحمد غفاریاسماعیل سحاب رحمن پناهعلیرضا فخفوریفرزاد دلیری farzaddaliriامیرحسین صرامیالهام صحافیسحرناز سلیمانی پاک
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ایده‌های عالی برای استفاده از حیاط‌های کوچک

چگونه حیاط کوچک منزلمان را قابل استفاده کنیم؟

بازدید : 151,673 بار

05 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

امروزه با کوچک‌تر شدن خانه‌ها، فضای کمتری هم به حیاط اختصاص می‌یابد. چگونگی چیدمان و استفاده از فضاهای کوچک، برای اغلب افراد چالش بزرگی است. امروز در طراگاه می‌خواهیم ایده‌های عالی برای استفاده از حیاط‌های کوچک را بررسی کنیم. اگر شما هم در منزلتان حیاط کوچکی دارید که نمی‌دانید باید از آن چگونه استفاده کنید، با ما همراه باشید.

ذخیره عکس
حیاط‌های کوچک

اگر حیاط به خوبی چیده شود، مکان مناسبی برای استراحت و تفریح است. نگران کوچک بودن آن نباشید. سانتی‌متر به سانتی‌متر فضایی که در اختیار دارید‌، می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. کافی است که کمی خلاقیت به خرج دهید و طبق نیازهایتان حیاط را بچینید. برای راحتی کار شما، ما پیشنهاداتی برایتان داریم.

ذخیره عکس

نظرتان چیست که یک حمام دیگر به خانه اضافه کنید؟

اگر حیاط منزلتان، از خانه‌های دیگر دیده نمی‌شود، می‌توانید یک دوش کوچک در آن نصب کنید و از این فضا نهایت استفاده را ببرید.

هم‌چنین می‌توانید یک کمد کوچک و چوب لباسی به دیوار نصب کنید تا حوله و وسایل حمام را در آن بگذارید.

دومین ایده، طراحی باغچه در حیاط است. گل و گیاه همیشه حس خوبی را به‌وجود می‌آورند. یک یا چند باغچه، متناسب با مساحت حیاط بسازید و در آن گل‌های مناسب فصل و موردعلاقه‌ی خود را بکارید. هم‌چنین اگر به باغبانی و کشاورزی علاقه دارید، می‌توانید در این باغچه‌ها انواع سبزیجات مصرفی خانواده را بکارید و لذت ببرید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر فرزند کوچک دارید، طبق سلیقه‌‌ی خود یک مکان بازی هیجان‌انگیز برای بچه‌ها در حیاط بسازید. پیشنهاد ما به شما این است که یک استخر بادی کوچک بخرید و فضایی را برای شن بازی بچه‌ها درست کنید تا لحظات نابی را به کودکتان هدیه دهید. هم‌چنین نصب یک تخته سیاه بر روی دیوار حیاط ایده‌ی جالبی برای کودکان است تا بتوانند هر چقدر دوست دارند روی آن نقاشی بکشند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

با به‌کارگیری خلاقیت خود، یک ورودی زیبا برای منزلتان درست کنید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

ایده‌ی دیگر نصب تاب پارچه‌ای، در حیاط و لذت بردن از هوای تابستانی است. یک زمین گلف کوچک در حیاط بسازید و اوقات فراغت خود را به بازی کردن با خانواده و دوستان در آن صرف کنید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

گذاشتن زباله‌ها در فضای خارجی منزل، ایده‌ی خوبی برای جلوگیری از بوی بد آن‌ها است. برای اینکه زیبایی فضای حیاط با سطل زباله گرفته نشود، با استفاده از چوب یک جای زیبا برای سطل زباله درست کنید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر بودجه‌ی کافی در اختیار دارید و ازعهده‌ی هزینه‌های تعمیر و نگهداری آن بر‌می‌آیید، می‌توانید یک استخر کوچک در حیاط بزنید و نهایت استفاده را از حیاط زیبایتان ببرید.

ذخیره عکس
حیاط‌های کوچک

شما چه ‌ایده‌هایی برای استفاده از حیاط‌های کوچک دارید؟ با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 151,673 بار

05 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی دکوراسیوندکوراسیون حیاط خلوتدکوراسیون فضاهای کوچکایدهحیاطفضای کوچک

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 09:10