طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

منصور اجلیپرهام شکوهیکسری سعادت جومحمد مهدی دودانگهحمید نادریمحمد فخری داریاناکوآرکایزدیار اهیهدی شکریانمیثم ذکریاییمهدی علیرضاییسامسونگ samsung
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

آسمان بیشتر

" آسمان بیشتر " یک سیستم پنجره ای جایگزین

بازدید : 11,253 بار

21 آذر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در میان طیف وسیعی از ایده های خلاقانه در هفته طراحی دوبی، نمایشگاه global grad show یک  بستر بی سابقه برای مشاهده  مجموعه ای از پروژه های جدید، از مکاتب طراحی پیشگام جهان محسوب می شود. نمایشگاهی پر هزینه که توسط  برندن مگ تریک (brendan mcgetrick ) پشتیبانی می شود، در منطقه طراحی دوبی قرار گرفته که 50 پروژه از 10 مکتب تحت 6 موضوع اجرا می شوند: ساخت و ساز، بهداشت، خانه، موزه، بازی ، کار.  با ما همراه باشید.

معمار آرژانتینی، آلدانا فررaldana ferrer که از موسسه معتبر پرات نیویورک (new york’s prestigious pratt institute) فارغ التحصیل شده است، موضوع پایان نامه خود را با عنوان " آسمان بیشتر، آزمایشی در توسعه و نگرش محدودیت های  فضای معماری " برگزیده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

این سازه های کشویی یک چشم انداز خوب از اطراف را ایجاد می کند. هر یک از سه حالت، یک فضای راحت را برای استراحت، دسترسی به نور وهوای تازه ایجاد می کنند. وقتی که  این ایده به کار گرفته شود، می تواند یک اتاق آفتاب گیر و فضای استراحت، مطالعه و تفکر ایجاد کند. آسمان بیشتر، که در آستانه بین طراحی صنعتی و معمار است، فراتر از مرزهای فضای معمولی ساختمان کشیده شده است و راه حلی برای  ساکنین آپارتمان های کوچک و تنگ است.برای ساکنین شهری و کلان شهر ها، این طرح می تواند رابط خوبی با بیرون باشد وارتباط با دنیای اطراف را شکل دهد. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

همچنان مشتاق نظرات و ایده های شما در طراگاه هستیم.


بازدید : 11,253 بار

21 آذر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 23:00