طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

naser movahedمهراد رمضانیعلیرضا شریفانشرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)رضا جعفری نژادمحمد داوریسهند منشیامیرحسین امیریامین جعفری منشMahnaz sharifiامیررضا امیریحمید نادری
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ترفندهای کاربردی برای طراحی فضاهای بلااستفاده در منزل

احیای فضاهای بلااستفاده منزل با چیدمان ساده و مناسب

بازدید : 152,786 بار

10 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

با تبدیل تو رفتگی‌ها به‌عنوان محلی مناسب در منزل به عنوان یک کمد می‌توان از آن‌ها بهتر استفاده کرد. در این مطلب می خواهیم شما را با  ایده‌هایی که این فضا را برای منزل شما کاربردی تر می‌کند، آشنا سازیم. با این شرط که بتوانیم فضای داخلی آن‌ها را سازماندهی کنیم. پس با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
طراحی فضاهای بلااستفاده در منزل
ذخیره عکس

 

سازماندهی کنید

 

همه فکر می‌کنند آوردن یک قفسه دیگر و یا چند وسیله‌ی جدا کننده، سبب کم شدن فضا می‌شود، در صورتی که دشمن چنین فضا‌هایی بهم‌ریخته بودن آن‌ها است. 

با یک سازماندهی خوب می‌توانید فضای بیشتری را برای خود محیا کنید. علاوه‌بر این دسترسی شما به این وسایل مورد نیازتان آسان‌تر می‌شود و احساس سردرگمی نمی‌کنید.

ذخیره عکس

به فصلهای سال  توجه کنید


با توجه به فصلی که در آن قرار دارید، گنجه و تو رفتگی موجود در خانه‌ی خود‌را به لباس‌های آن فصل اختصاص بدهید، قرار دادن بیش از حد انواع لباس‌های تابستانی و زمستانی در کنار یکدیگر، علاوه‌بر اینکه فضا را محدود می‌کند، سبب به‌هم ریختگی مضاعف می‌شود.
 علاوه‌بر این سعی کنید، که برای هر قسمت از این تو رفتگی برنامه داشته باشید، برای کفش‌ها قسمتی را قرار بدهید، حتی برای چتر هم جایی را در نظر بگیرد.

ذخیره عکس

به کودکان و افراد خانواده توجه کنید


 تو رفتگی‌ها و یا همان گنجه‌ها که در سر راه و رفت‌و‌آمد خانواده هستند، تا جایی که می‌شود باید همواره خلوت باشند تا گرد و خاک آن‌ها به یکدیگر منتقل نشود. علاوه‌بر این نکته، باید جاهای متعددی برای آویزان کردن داشته باشند، تا افراد بتوانند وسایل خاک گرفته خودشان را آویزان کنند. می‌توان از این تو رفتگی‌ها به‌عنوان یک محل کار استفاده کرد.  استفاده از این تو رفتگی‌ها به‌عنوان یک محل کار، بسیار می‌تواند خوب باشد. چرا‌که با توجه به نوع تو رفتگی‌، دفتر کار به‌وسیله‌ی دیوار‌ها محافظت می‌شود و هم‌چنین، وسایل آن در سر راه افراد قرار ندارند.

وسایل شستشو را در این تو رفتگی جای دهید


می‌توان  این تو رفتگی را به‌عنوان محل قرار‌گیری وسایل شستشوی خانه در نظر گرفت، با تقسیم کردن این فضا به چند بخش می‌توان آن را به صورت یک انباری کوچک و مرتب در نظر گرفت.

ذخیره عکس
طراحی فضاهای بلااستفاده در منزل

استفاده‌ی بهینه از فضا‌های خانه با توجه به دکوراسیون داخلی منزل باید همواره اولویت داشته باشد. به فضا‌های بلااستفاده در منزل خود نگاه کنید، شاید آن فضا‌ها هم به تدبیری نیاز داشته باشند، با طراگاه همراه باشید.

کانال


بازدید : 152,786 بار

10 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتو رفتگی، فضا، کمد، خانه، دفتر کار، فصل

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 06:19