طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ابزار تونل جهانفرامرز گشایشیپرهام شکوهیعباس اقسامیمصطفی اذریداوود آبادیمهراد رمضانیاستیل البرز pr@steelalborz.comمرضیه مجدالاشرافیسمیه ابراهیمینادیا خوشخویرضا نجفیان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

از ایده تا اجرا

راهکارهایی متنوع و جالب برای ایجاد فضایی با دکوراسیون مناسب

بازدید : 25,088 بار

08 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

همه ما آرایش و دکوراسیون خوب را دوست داریم. تلویزیون، مجله و اینترنت پر از اطلاعات در این زمینه هستند. به نظر می رسد که ما قادربهدست یابی به تغییر وتحولات زیاد در این زمینه نمی باشیم. درایجا ایده های بیان شده که فقط کافی است با طراگاه همراه شوید وازاین ایده ها بهره بگیرید.

ذخیره عکس
خلاقیت در طراحی و ایجاد یک چیدمان مناسب

حتی کوچک ترین نوآوری ها نیز می توانند سخت پذیرفته بشوند ولی دراینجا با نکاتی آشنا میشوید که شما را در دست یابی به اهداف بدون هدررفت زمان و پول، کمک میکند. با توجه به این، در اینجا به بررسی این می پردازم که چگونه مشتریان یک دکوراسیون و چیدمان مهم را شروع کرده اند.

ذخیره عکس
برای ایجاد یک اشپزخانه روشن از یک اشپز خانه تاریک، من دیوار ها را ترمیم کرده، رنگ روشن زده و با روش های سنتی آن را ترکیب می کنم.

1.آیا می خواهید  یک چشم انداز جدید را ایجاد کنید و یا می خواهید خانه موجود را با یک سبک جدید   تزیین کنید؟

2. از کجا شروع می کنید؟ در صورتی که شما در طی ابتکار و تغییر خانه در آن زندگی می کنید بهتر است تا برای  تغییر کل اجزا و قسمت های خانه  آماده باشید. از این روی،  اگر خانه ای را برای زندگی در این هنگام اجاره نکرده اید، باید تصمیم بگیرید که از کدام اتاق شروع کنید.

ذخیره عکس
یک خانه فراموش شده با تغییر کامل فضا بدون باز سازی آن یک زندگی و سبک جدید را به خود می گیرد.

3. چه مدت طول می کشد؟ صرف نظر از میزان برنامه ریزی، باید از قبل، مدت زمان مورد انتظار برای انجام کار مشخص باشد. بازسازی و تغییر خانه جدید با شروع از دیوار ها، کف ها و سقف ها می تواند مناسب باشد.

4. شما چه چیزی را به دست آورده اید؟ شاید برای شما این تغییرات با هدر رفتن هزینه که به شما متحمل شده، زیاد چشمگیر نباشد ولی برای پدیرفتن این موضوع  شما باید در مقابل نتایج نامطلوب آماده باشید .از این روی  صرفه جویی در مقداری پول برای پوشش دادن هزینه های غیر منتظره لازم است.

ذخیره عکس
آن چه که ما آن را سنتی جدید می نامیم. اشکال کلاسیک و جزییات زنده شده بااستفاده از رنگ، مقیاس، بافت و ترکیب فرهنگی است.
ذخیره عکس

ولی نظرتان در مورد جزییات چیست؟ اشکالات زیادی وجود دارند که به راحتی دیده نمیشود. برای اطمینان ازاتمام و تکمیل پروژه خود این موارد را در نظر بگیرید:

تکلیف خانگی خود راانجام دهید. تحقیق موجب تقویت تصمیم وانتخاب می شود. ازرنگ استفاده کنید، همه مبلمان و وسایلشما نبایدضد زنگ باشند. به بالا نگاه کنید سقفاغلب فراموش می شود. ازقالب، رنگ و ترکیب اجزا استفاده کنید. پالت پانچ رنگ، الگو، بافت، مقیاس همگی باید گویای یک داستان باشند، سپس روشن کنید، روشنایی بسیار کلیدی است. تیره وتار کنید، هر منبع نور باید تیره کننده یا کنترلی داشته باشد. پنجره های شگفت انگیزبکار ببرید. 

ذخیره عکس
یک سوییت به طورکامل تغییر دکوراسیون وجزییات داده می شود.

ایجاد محیطی که برای شما منحصر به فرد است می تواند آرامشی را برای خانواده شما در خانه به همراه داشته باشد. من اغلب می گویم که دکوراسیون مشابه با درمان است و درمان نیاز به زمان و کار زیاد دارد. اگر شما یک طرح زیبا و راحتی را برای خانه خود انتخاب کرده اید میتوانید در اینجا با طراگاه در میان بگدارید.


بازدید : 25,088 بار

08 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 20:33