طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

لیلا عراقیاننیلپر info@nilper.irویستابست vista bestآذران پلاستیک azaran-plasticویدا لطفیمصطفی اذریایزدیار اهیمازیار فخرقاسمیروزبه عالمیانجلیل موسویسهیل براکنگار سریع الاطلاق
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

خانه ای به شکل پل

بریج هاوس (Bridge House) در کنت (Kent در ایالت Connecticut)

بازدید : 12,862 بار

18 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

بریج هاوس (Bridge House) در کنت (Kent در ایالت Connecticut) در امتداد خط الراس 300 (300') به موازات رودخانه هاستونیک (Housatonic) و پارک کنت (Kent Falls State Park) واقع شده است. آبشار­های کنت (Kent Falls)، مجموعه آبشار­هایی هستند که در سنگ بستری با لایه­ های متناوب سخت و نرم که در طول زمان مورد فرسایش قرار گرفته­ اند، ایجاد شده­ است. طراحی این خانه مفهومی است و بریج هاوس از آبشار و پل های تاریخی اخیر منطقه الهام گرفته است. با طراگاه با معرفی این پروژه همراه باشید.

ذخیره عکس

با الهام از جریان آرام زمین­ شناسی در دل زمین، جریانات فعال­ تر و رودخانه­ ها، طراحان با تغییرات در اشکال خانه­ و به تبعیت از توپوگرافی منطقه، یک راهکار جدید برای طراحی این خانه ایجاد کرده­ اند.

خانه­ به آن شکلی طراحی شده که قابلیت قرار گرفتن بین دو نقطه به مانند پل در چشم­ انداز را داشته باشد، به طوری که جریانات ذکر شده در بالا مستقیماً از زیر آن عبور و در روی دامنه­­ ها حرکت کنند، قرار گرفتن خانه بین دو سازه­ ی تقویتی بتونی این امر را میسر کرده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

مطابق ظراحیخانه و فضای به هم پیوسته داخلی آن، فضای دو منظوره نشیمن/ ناهارخوری، در دو طرف باز بوده و در جهت چمن زار وسیع و رودخانه قرار دارد. بخش نشیمن یا نهارخوری و بخش های نورگیر، پله ای عمودی می باشد و اتاق های مذکور تصوری از زندگی در دنیای معلق میان زمین و آسمان را ایجاد می نمایند. این احساس معلق بودن، باعث آرامش شده و میان طبیعت و هنر یک طرح شگفت انگیز بوجود می آورد. خانه طراحی شده تصوری از یک خانه درختی و حتی یک غار به صورت یکپارچه بوده و فراهم کننده چشم انداز کاملی از طبیعت می باشد.

با بازدید : 12,862 بار


18 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 03:22