طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

کمال کمونهامین قشقاییسینا علیزادهنگار محمدیروزبه عالمیانپرهام شکوهیندا عاشوریانامیرحسین امیریfinnwoodعلیرضا شریفانعلی رضا بندر ابادSomayeh Ahemeh
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

استفاده از تخته‌های سوراخ‌دار در طراحی داخلی

ساخت شلف‌های متنوع و کاربردی به کمک تخته‌های سوراخ‌دار

بازدید : 73,452 بار

16 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

شاید برای شما پیش آمده باشد که احساس کنید تعداد کابینت‌های آشپزخانه‌تان کافی نیست، یا شاید از قفسه‌ی دیواری اتاقتان خسته شده‌اید و دنبال کمی تنوع هستید. یک راه‌حل ساده برای اضافه کردن به شلف‌ها یا تغییر دکوراسیون فضای منزل یا محل کارتان استفاده از تخته‌های سوراخ‌دار است. با طراگاه همراه شوید تا چند نمونه از کاربرد این تخته‌ها را در دکوراسیون داخلی خانه یا دکوراسیون داخلی محل کار به شما نشان دهیم.

ذخیره عکس
تخته‌های سوراخ‌دار در طراحی داخلی

همانطور که از اسم آن پیداست، این تخته‌ها دارای تعداد معینی سوراخ هم‌اندازه هستند که به دیوار نصب می‌شوند. قلاب‌هایی که در این سوراخ‌ها جا می‌افتند، هم قابلیت این را دارند که برای آویختن وسایل و ابزار مختلف به کار گرفته شوند، و هم به عنوان پایه برای نگهداشتن شلف‌هایی که می‌توانید لوازم مختلف را رویشان قرار دهید. تخته‌های سوراخ‌دار بیشتر از همه مناسب مکان‌هایی هستند که تعداد دیوارها زیاد است اما فضای کمی به کمدها یا کابینت‌ها اختصاص داده شده. این تخته‌ها فضای بیشتری را برای قرار دادن وسایلتان به خانه اضافه می‌کنند و بی‌نظمی و شلوغی فضا را کاهش می‌دهند. به علاوه می‌توان با استفاده از آن‌ها ظاهری مدرن و متفاوت به فضای داخلی اتاق یا آشپزخانه بخشید. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

یکی از مزایای تخته‌های سوراخ‌دار این است که می‌توانید شلف‌ها، باکس‌ها و کابینت‌های متعددی در اندازه‌های دلخواه در آشپزخانه داشته باشید و ظروف و لوازم مختلف را در آن‌ها قرار دهید. به این ترتیب هر زمان که نیاز به تغییر یا تنوع باشد، می‌توانید تعداد شلف‌ها را کم و زیاد کنید یا ترتیب قرار گرفتن آن‌ها را تغییر دهید. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

از تخته‌های سوراخ‌دار می‌توانید در ورودی خانه استفاده کنید و لباس‌ها، کیف‌ یا کلاهتان را به قلاب‌های آن بیاویزید. ضمناً می‌توانید با قرار دادن یک یا دو عدد شلف، کلیدها، عینک، عطر و دیگر لوازمی که معمولاً موقع بیرون رفتن از خانه به آن‌ها نیاز دارید را دم دست نگه دارید. مزیت تخته‌های سوراخ‌دار این است که می‌توانید آن‌ها را هم‌رنگ با فضای داخلی منزلتان درآورید و با استفاده از باکس‌ها، شلف‌ها و قلاب‌های چوبی، طرح‌های مدرن و متنوعی به آن‌ها بدهید که به زیباتر شدن طراحی داخلی منزل نیز کمک کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

به جای استفاده از ویترین در منازل هم می‌توانید از تخته‌های سوراخ‌دار برای چیدن دکوری‌هایتان استفاده کنید. ضمن اینکه تخته‌های سوراخ‌دار به دلیل سادگی و انعطاف‌پذیری‌شان برای به نمایش گذاشتن آثار هنری در گالری‌ها هم گزینه‌ی جالبی هستند. بعلاوه، فروشگاه‌ها هم می‌توانند از تخته‌های سوراخ‌دار برای چیدن اقلام و محصولاتشان استفاده کنند. با این روش هم می‌توانند هر زمان که لازم بود تعداد شلف‌ها یا ترتیب قرار گرفتن آن‌ها را تغییر دهند، هم با چیدمان خلاقانه و متفاوت محصولاتشان مشتریان بیشتری را جذب کنند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

به نظر شما از تخته‌های سوراخ‌دار در چه موارد دیگری می‌توان استفاده کرد؟ دیدگاهتان را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 73,452 بار

16 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتخته‌های سوراخ‌دارشلفکابینتقفسهطراحی داخلیدکوراسیونآشپزخانه

مطالب محبوب »

Tuesday , 27 June , 08:12