طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

boshra javaherinaser movahedhosein baharestaniعباس اقسامیامید حیدری پوریمحمد احمدیویدا لطفیShaqayeq Abaszadeمحمد داوریساغر صادقیامير احمدي نيامحمد مرتجی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

هتلی در کنار یک فرودگاه

این هتل با تقسیر هنرمندانه ای از فرودگاه کانبرا طراحی شده است

بازدید : 53,234 بار

11 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

Vibe hotel کار گروه طراحی بیتس اسمارت ( Bates Smart ) ساختمانی است که با الهام از موزه گوگنهایم نیویورک طراحی و ساخته شده است. هتل 4 ستاره وایب در کانبرا، در 2 نوامبر 2015 افتتاح شد، شرکت بیت اسمارت پیش از این در مسابقه ی طراحی 50 میلیون دلاری برای این هتل جدید، برنده شده بود. با طراگاه به این ساختمان زیبا و با شکوه نگاهی بیندازید .

ذخیره عکس
هتلی در کنار یک فرودگاه

فضاها در اطراف یک دهلیزِ دایره ای مرتفع و هیجان انگیز در مجاورت ترمینال جدید فرودگاه کانبرا واقع شده است، این هتل هفت طبقه، 191اتاق، 12سوئیت و 9 آپارتمان دارد. 

ذخیره عکس

پذیرش، سالن کنفرانس، رستوران، بار و سالن در قسمت پایینی دهلیز قرار داده شده وتمرکز رفت و آمدهای هتل را شکل میدهد. معماران میگویند ترکیب هندسه مدور و محوری از طرح هندسی والتر بیورلی (Walter Burley) الهام گرفته شده است. هندسه ی مدور در سراسر جزئیات نمای داخلی و خارجی ساختمان بازتاب یافته است. شرکت طراح در این باره میگوید:« هندسه ی مدور در پاسخ به رویکرد چندگانه مکان، اجازه میدهد که ساختمان در دور بازخوانی شود». این امر به ویژه جذب بازدید کنندگان بیشتراز آسیا را هدف قرار میدهد.

ذخیره عکس

یک صفحه ی صیقلی با حلقه های آلومینیومی و مدور، شکل کلی بنا را تشکیل میدهد. این حلقه ها به عنوان نمای داخلی با الهام ازعصرطلایی سفرهای هوایی در 1960 تا 70، بسیار باشکوه و در خور هستند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

مدیرعامل فرودگاه کانبرا استفن بایرون ( Stephen Byron ) گفت سرمایه گذاری برای رساندن مستقیم پروازهای بین المللی به این منطقه، مد نظر قرار گرفته بود و هتل برای پاسخ به نیازهای مسافرانی که برای تجارت واوقات فراغت به کانبرا می آیند، ساخته شده است. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

این هتل در تلاش برای الهام گرفتن از موزه ی گوگنهایم نیویورک، توانسته است با تقلید فرم به عملکردهای یک هتل مجهز و پیش رفته پاسخ دهد، نظرات و تجربیات خود را از فضاهایی با این ویژگی با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 53,234 بار

11 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:36