طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

آذران پلاستیک azaran-plastickaveh maleknejadسجاد اسدیمحمد اسدالهیشیرین دریاباریالناز پائیزمنصور اجلیابزار تونل جهانبابک مجدپوراستیل البرز pr@steelalborz.comامین جعفری منشامیرحسین صرامی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی آویزهای نوری مدرن برای رنگ‌آمیزی دکوراسیون

چگونه با استفاده از آویزهای نوری، پالتی از رنگ به دکوراسیون بیفزاییم؟

بازدید : 16,829 بار

13 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

توصیه‌های زیادی در مورد اضافه کردن رنگ به دکوراسیون داخلی با استفاده از مثلا کوسن‌های مبل یا اشیاء کوچک و بزرگ دکوری وجود دارد. اما یک راه دیگر که اتفاقا بسیار جذاب و دراماتیک هم هست، استفاده از آویزهای نوری رنگارنگ است. خواه ذائقه شما به سمت درخشندگی و برجستگی میل کند، خواه رنگ‌های نرم‌تر و ملایم‌تر را بپسندد، می‌توانید از این روشنایی‌ها برای اضافه کردن رنگ به فضایتان استفاده کنید؛ به خصوص اگر یک پالت رنگی خنثی بر بقیه‌ی اتاق‌تان حاکم باشد. با طراگاه همراه باشید تا بخشی از تنوع بی‌اندازه این آویزهای نوری را از نظر بگذرانیم.

ذخیره عکس
آویزهای نوری مدرن

این لوسترچموش یک مکان را در فضایی مابین روشنایی و برجستگی می‌برد. وقتی روشن باشد، رنگ آن برجسته‌تر است و به هنگام تاریکی ملایم‌تر. با این وجود اضافه کردن آن فضا را مهیج می‌کند. این آویزها با رنگ‌های ملایم و سرد بی‌نهایت برای پیشخوان‌های آشپزخانه مناسب هستند. اگر کاغذهای دیواری با طرح‌های دراماتیک و خاکستری خنثی باشند، به‌خوبی با رنگ این آویزها درهم می‌آمیزند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر رنگ‌های گرم را بیشتر می‌پسندید، این لوسترهای شیشه‌ای با فرمی در دسترس هستند. پوشش براق بیرونی، گوی بزرگ نورانی را دربرگرفته و حس تازگی به فضا می‌دهد. نوعی افزودن زیرکانه‌تر رنگ در این لوسترهای منحنی اتفاق می‌افتد. نیمرخ بیرونی از جنس چوب سخت با رنگ تیره و درون آن رنگی که با دست اسپری شده است. به‌عبارت دیگر رنگ لوستر در سایه می‌ماند و فقط به‌هنگام روشنی لوستر، خودی نشان می‌دهد.

ذخیره عکس
آویزهای نوری مدرن

اما اگر می‌خواهید رنگ‌ها همیشه خود را نشان دهند بهتر است از این لوسترهای ساده و رنگارنگ با رنگ‌های برجسته و به تعداد لازم برای روشنایی فضایتان استفاده کنید. رنگ آن‌ها در پس زمینه‌های تیره‌تر بهتر به‌چشم می‌آید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر سبک‌تان به شیشه‌های شکل یافته نزدیک‌تر است هنوز می‌توانید با این آویزهای صنعتی رنگ‌های برجسته را داشته باشید. اما نوع دستی این شیشه‌های حرارت دیده و شکل یافته نیز وجود دارد که تنوع فوق‌العاده‌ای دارند و برای آویختن از سقف‌های مرتفع، به اندازه کافی بلند هستند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

این آویزهای قلاب دوزی شده نیز کار دست هستند و جنبه‌ی خودمانی‌تری به فضا می‌دهند. نوع دیگری از لوسترهای صنعتی با بافت پارچه‌ای نیز وجود دارند که با رنگ‌های زنده خود، روح تازه‌ای در فضا می‌دمند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر روحیه‌ی شما با چندرنگ بودن جورتر است، بد نیست این آویزهای چندرنگه را نیز امتحان کنید! بدنه‌ی بیرونی با چند باریکه موازی از رنگ‌های متنوع نقاشی شده و ما را به یاد سیرک‌های قدیمی می‌اندازد.

ذخیره عکس
آویزهای نوری مدرن

برای داشتن ظاهری مدرن‌تر، در انتخاب این مکعب‌های شیشه‌ای تردید به خود راه ندهید. دسته‌ای از مکعب‌های شیشه‌ای در رنگ‌های قدرتمند که به صورت اُریب آویخته شده‌اند و فضایی به واقع مهیج خلق می‌کنند.

ذخیره عکس
آویزهای نوری مدرن

شما چه ایده‌هایی برای افزودن رنگ به دکوراسیون داخلی منزل می‌شناسید؟ آن‌ها را به طراگاه معرفی کنید.


بازدید : 16,829 بار

13 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاآویزهای نوریرنگلوستردکوراسیوننورچراغچیدمانآویز

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 10:48