طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

امیررضا امیرینگار محمدیلیلا عراقیانمهراد رمضانیمهدی علیرضاییمحمد فخری داریانBabak Abbasiمحمدحسین صفاریانصفورا شریعتیمحمد داوریمرتضی صادقیمهدی علیزاده
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

استفاده از عتیقه در دکوراسیون

دکوراسیون داخلی یک ساختمان مسکونی با استفاده از اشیاء عتیقه

بازدید : 164,062 بار

15 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

اشیاء آنتیک و عتیقه ها آیینه هایی از گذشته هستند و نقش مهمی در خلق یک فضای لوکس ایفا می کنند. برای داشتن این نگاه لوکس به زندگی، دیدن نمونه های خوب به ما کمک می کند، در نگاهی به یکی از آنها با طراگاه همراه شوید.

ذخیره عکس
استفاده از عتیقه در دکوراسیون

طراح Jay Jeffers می گوید: « لوکس بودن، اشیاء عتیقه، هنر و لوازم جانبی نقش بزرگی در دکوراسیون خانه ایفا می کنند. در واقع آنها روح فضای داخلی هستند».

خانه ی خود این طراح پر از اشیاء قدیمی و لوکس است که روح فضا را تشکیل داده است. از نظر او یک خانه باید نگاه جامعی به افراد دهد، شما می توانید این کار را با اشیاء عتیقه، قطعات جالب و قابل مصرف و همچنین اشیاء دست فروشان انجام دهید. اولویت او به عنوان یک طراح، ترکیبی از هر سه دسته ابوده است. در نگاه اول خانه باید دیدی مدرن داشته باشد، اما یک مطالعه نشان داده اشیاء قدیمی ستون اصلی این سبک هستند.

ذخیره عکس
استفاده از عتیقه در دکوراسیون

برای مثال اتاق خواب از دیوارکوب های عتیقه ی ایتالیایی ساخته شده و صندلی ها از طراحی لوکس یک طراح فنلاندی می باشد. فرش ها نیز طرحی مربوط به دوران قدیم مراکش دارند. او بیان می کند: «استفاده از اشیاء قدیمی در فضای داخلی مانند نوشتن یک سبک شخصی برای مدت زمان طولانی است» .

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در تمامی قسمت های خانه  برای داشتن نمایی روستایی شاهد استفاده از چوب هستیم. وجود وسایل عتیقه درحمام این خانه زیبا، مانند چراغ های مربوط به اواسط قرن 19 بیشتر از بقیه ی وسایل خودنمایی می کند .در اتاق ناهار خوری شاهد کمدی قرن بیستمی هستیم که با ظروفی شیری رنگ با چیدمان اریب پر شده است. به کارگیری چوب های فرآوری شده، موجب ایجاد پس زمینه ای برای مبلمان مدرن و عتیقه شده اند. اجناس قدیمی در اتاق نشیمن نیز به چشم می خورند که همچون اجناس یک مدرسه قدیمی هستند

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

در تصویر، سینی مربوط به قرن 19 را مشاهده می کنیم. نقاشی بالای سینی نیز با قابی زیبا جالب توجه است. طراح این اثر به همه علاقمندان به عتیقه جات خاطر نشان می کند که اگر قصد دارید عتیقه جات جمع آوری کنید، سعی داشته باشید همه آنها را جمع نکنید، بلکه بهترین‌ها را جمع آوری نمایید .می توانید در سالن خانه که دارای کمدی با اجناس مختلفی همچون ظروف نقره و کتاب می باشد، اوج شکوه را مشاهده کنید. طراح  تمایل داشته که جلوه ی زیبایی در دستشویی ایجاد کند. جایی که او آینه ای بزرگ با لوستری سفارشی قرار داده و به آن نمایی زیبا بخشیده است.

ذخیره عکس
Jay Jeffers

بعضی ها، عتیقه جات را متعلق به خانه مادربزرگ ها می دانند. اما زمانی که این اجناس را در خانه های دیگری مشاهده می کنیم متوجه می شویم که آنها راهی برای تعریف شخصیت افراد است. نقطه نظرات خود را در این زمینه را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 164,062 بار

15 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:54