طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

مرتضی صادقیتینا شاه محمدیرضا نجفیانامین جعفری منشمهدی علیرضاییجمال احمدی شلحهhosein baharestaniمهدی مصلحیایمان رجبیانشركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)صادق صیدبیگیمرضیه مجدالاشرافی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

چند نمونه از المان‌های مورد استفاده در حمام‌های لاکچری

چگونه می‌توان حمامی لوکس طراحی کرد؟

بازدید : 18,538 بار

31 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

اغلب اوقات خیال می‌کنیم می‌توانیم یک حمام لوکس را با دیدن آن تشخیص دهیم؛ چرا‌که یک فضای غیر‌معمول است، با متریال گران‌قیمت چیدمان شده است. اما بینش ما می‌گوید که باید چیز دیگری هم وجود داشته باشد. به راستی چه چیز دیگری الملن‌های یک حمام لاکچری را تعریف می‌کنند؟ با طراگاه همراه باشید تا پاسخ این سوال را با کند و کاوی دل‌انگیز در حمام‌های لوکس بیابیم.

ذخیره عکس
حمام‌های لاکچری

فضای زیاد


یک ویژگی اجتناب ناپذیر برای لاکچری بودن حمام‌ها، بزرگی و فضای قابل توجه است. حال چه بخواهید دکوراسیونی مینیمالیستی برای آن در نظر بگیرید یا استراتژی‌های دیگری برگزینید.

ذخیره عکس
حمام‌های لاکچری

چشم‌انداز فوق‌العاده


اگرچه بسیاری از حمام‌ها به‌دلیل کوچکی یا برای پوشیدگی، فاقد پنجره‌های بزرگ و به تبع آن، چشم‌اندازهای دیدنی هستند، ولی باید بدانیم که برای حمام‌های لوکس این پنجره‌ها و چشم‌اندازها گریزناپذیر هستند!

ذخیره عکس
حمام‌های لاکچری

رنگ‌ها و بافت‌های شیک


رنگ‌ها و بافت‌ها نقش مهمی در کل فضای حمام ایفا می‌کنند. یک کاغذ دیواری خوش‌بافت با طرحی کم‌و‌بیش شبیه سنگ و در کنتراست با رنگ مایه‌ی کرومیوم و المان‌های صیقلی حمام، هارمونی منحصربه‌فردی خلق می‌کند.

ذخیره عکس
حمام‌های لاکچری

جزئیات پرزرق و برق


این جزئیات حتی در مواقعی که حمام چندان بزرگ نیست یا پنجره‌های سرتاسری و چشم‌اندازهای پانوراما ندارد ظاهری لوکس به حمام می‌بخشد. مثل یک آینه‌ی تزئینی یا صندلی تندیسی.

ذخیره عکس
حمام‌های لاکچری

کنتراست بافت‌ها


بر روی کف صاف و صیقلی حمام قدم می‌زنید و بر یک قالیچه با بافت گورخری پا می‌گذارید. نرمی را لمس می‌کنید و از لطافت پرده‌ها لذت می‌برید.

ذخیره عکس
حمام‌های لاکچری

وان فرورفته


از آن ویژگی‌های غیرمعمول و کمی دشوار برای حمام‌های لوکس است که اگر در تناسب با محیط و چشم‌انداز بیرون قرار بگیرد جلوه‌ای شگفت‌انگیز خلق می‌کند.

ذخیره عکس
حمام‌های لاکچری

وان ساده به‌عنوان نقطه‌ی مرکزی


برای افزایش کارایی و استفاده از طبیعت سودمند یک حمام می‌توانید از یک وان‌ حمام ساده در نقطه‌ی مرکزی استفاده کنید.

ذخیره عکس
حمام‌های لاکچری

دوش‌های ایستاده‌ی رومی


دوش‌هایی الهام گرفته از طرح‌های تاریخی ولی با تفسیرهایی مدرن! به‌عنوان یک اتاق مجزا در حمام که با پارتیشنی شیشه‌ای جدا می‌شود. نوعی از این دوش‌های رومی را انتخاب کنید و آن را با دکوراسیون حمام لوکس‌تان تطبیق دهید.

ذخیره عکس
حمام‌های لاکچری

کنتراست‌های دراماتیک نوری


المان‌های نوری یک حمام می‌توانند به طرزی استراتژیک کنتراست‌هایی قوی خلق کنند. مثل حمام زیر که نور بازتاب یافته از دیوار پانلی با خطوط تیز وانِ ماتِ تمام مشکی، کل محیط را در کنتراستی باورنکردنی فرو برده.

ذخیره عکس
حمام‌های لاکچری

المان‌های غیر منتظره

هرچیزی که در حمام انتظارش را نداریم می‌تواند آن را لوکس جلوه دهد. مثل یک پلکان چوبی به‌همراه وان چوبی که اتفاقا با محیط اطراف‌شان هم‌خوانی دارد. 

ذخیره عکس
حمام‌های لاکچری

رنگ‌های خاص


هیچ‌گاه قدرت رنگ‌ها در دکوراسیون حمام را دست کم نگیرید! اگر آن‌ها به شکلی درست و در جایی درست انتخاب شوند، با تأثیر بصری چشم‌گیرشان می‌توانند حمامی ساده را به حمامی لوکس بدل کنند.

ذخیره عکس
حمام‌های لاکچری

برای داشتن خانه‌ای لاکچری گهگاهی به طراگاه سر بزنید!


بازدید : 18,538 بار

31 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاحمام لاکچریلوکسدوشالمانپنجرهرنگحمام لوکسوانوان حمامچیدمان

مطالب محبوب »

Tuesday , 30 May , 03:17