طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

نازنین سادات ملکوتیامیررضا امیریداوود آبادیپمپ ابارا اباراشروین حسینیمهدی مصلحیانیتا  فضلیلیلا عراقیانمـــهـکامه کــرمانـیSomayeh Ahemehآیدین صادقیحمید عرفانیان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

روش های ارزان برای طراحی داخلی خانه ی شما

قرار نیست برای داشتن خانه ی زیبا، ثروتمند باشید

بازدید : 13,333 بار

10 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مسلماً همه ما خواستار کیفیت فضای داخلی محیطمان هستیم. اما پرداخت هزینه هایی که یک فضا را به یک شاهکار تبدیل میکند برای همه مقدور نیست، طراگاه شما را با روش های مقرون به صرفه برای دکوراسیون آشنا میکند.

ذخیره عکس
روش های ارزان برای طراحی داخلی خانه ی شما

واقعاً الزاما نیازی نیست تا هزینه ی زیادی برای داشتن یک خانه ی شیک و زیبا پرداخت شود، شما میتوانید با خلاقیت راه هایی برای طراحی پیدا کنید که از نظر اقتصادی نیز قابل توجیه باشند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

نگاهی تازه، رنگ آمیزی ساده: طیف های رنگی روشن که غالبا ارزان نیز هستند میتوانند به فضای داخلیتان تازگی  جلوه بدهند. سفید درخشان یک گزینه ی عالی است. اگر با دنیای رنگ ها غریبه نیستید، رنگ داخلی را خودتان انتخاب کنید. این خود نوعی صرفه جویی در هزینه ها است.

نگاره ای هنری روی دیوار: نیازی نیست که یک نقاشی گران قیمت برای دیوار اتاقتان بخرید، برای اینکه اتاق را بزرگ و مجلل نشان دهید، تمام آنچه که نیاز دارید یک قطعه ی خلاقانه و جالب هنری است. به یاد داشته باشید که خلاقیت همواره به معنی گران قیمت بودن نیست. کلید مساله یافتن قطعات ساده و زیبا برای دیوار خانه تان است و این الزاما به معنی تابلوی نقاشی نیست.شکل های دیگری از آثار هنری می توانند روی دیوار قرار بگیرند، قطعاتی که قرار است توجه هر کسی را جلب کنند.

ذخیره عکس
روش های ارزان برای طراحی داخلی خانه ی شما

بازمانده های کاغذ دیواری: اگر در جاهای دیگر خانه از کاغذ دیواری استفاده کرده اید،می توانید با باقی مانده های آن برای تزیین سایر قسمت های خانه مثل اسباب و وسایل، استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از باقی مانده های کاغذ دیواری ،یک میز قهوه ی معمولی را به یک عنصر پویا تبدیل کنید و یا اینکار را با یک جالباسی قدیمی انجام دهید. تمام اینها تنها نیازمند خلاقیت است.

ذخیره عکس

 

از سطح ، تزیینات بسازید: با اضافه کردن فرش یا کفپوش، یک راهرو نشیمن ساده را به فضایی پر از تزیینات تبدیل کنید. فرش هایی که مدت ها در انبار مانده اند میتوانند دوباره استفاده شوند. علاوه بر این میتوانید از کف سازی را به دکور تبدیل کنید. نیازی به عوض کردن کفپوش یا کاشی نیست. افزودن عناصر طراحی ساده میتواند تغییرات عمده ای را بدون تحمیل کردن هزینه های غیر منطقی، ایجاد کند.

حالا میدانید که همیشه نیاز به هزینه ی زیاد برای تزیین خانه نیست. میشود زیبایی را ارزان در خانه داشت. در واقع این خلاقیت است که می تواند ارزان ترین چیزها را در عین زیبایی بسازد. 

ذخیره عکس
روش های ارزان برای طراحی داخلی خانه ی شما

ایده های خود را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 13,333 بار

10 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:33