طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

الناز پائیزامیر قاسمیامید حیدری پوریهدی شکریانسارا  کلانترینگار محمدیهومن بالازادهصادق صیدبیگیسجاد اسدیآزاده شاهچراغیرضا صیادیانمحمد داوری
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی دکوراسیون منزل زیبا و هنرمندانه در پاریس

آپارتمانی زیبا و هنرمندانه در پاریس

بازدید : 19,652 بار

03 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی آپارتمان و طراحی دکوراسیون منزل هنری، برای هنرمندان یک ذوق است، بسیاری از آنان دوست دارند در خانه‌ای زندگی کنند که زیبا و هنری معماری و ساخته شده باشد. سکونت و داشتن آرامش درمحل زندگی از نعمتهای بسیار خوب است. زوجی با ذوق خانه‌ی پدری خود را مرمت کردند و در قسمتهای مختلف آن تغییراتی را به وجود آورند. با طراگاه همراه باشید تا این خانه زیبا را ببینید.

ذخیره عکس
طراحی آپارتمان

آن‌ها می‌گویند که از زمانی که شنیده‌ایم، اینجا همیشه مکانی پر جنب‌و‌جوش بوده است. همچنین آن‌ها از کودکی با هنر بزرگ شده‌اند. والدین آن‌ها در نفاشی معاصر دستی داشتند.

ذخیره عکس

 

بر دیوارهای خانه  آثار هنری هنرمندان معروف زمان خود را آویخته‌اند. به نظر می‌رسد علاقه‌ی خانوادگی آن‌ها در گذر زمان ادامه یافته است. در مورد نقاشی‌های خودشان اینطور فکر می‌کنند که در آسیا یک انرژی و سرزندگی بسیار هیجان‌انگیز و شادی بخش وجود دارد و مساله این است که چگونه فضا را طوری تغییر دهیم که به دکوراسیون تاریخی آن لطمه‌ای وارد نشود. آن‌ها در سال گذشته که خانه‌شان را از مستاجر تحویل گرفتند تصمیم به بازسازی و حفظ حال و هوای قدیمی خانه گرفتند.حال  چگونه فضا را طوری تغییر دهند که به دکوراسیون تاریخی آن لطمه ای وارد نشود. اولین تصمیم این بود که ‌جای آشپزخانه و اتاق‌خواب را با هم عوض کنند.

در دکوراسیون قبل ، فضاها تنها با نور طبیعی که از پاسیو می‌آمد روشن می‌شدند، اما در دکوراسیون جدید هر دو فضا روشن‌تر شدند.

ذخیره عکس
طراحی آپارتمان

یک تصمیم بزرگ دیگر این بود که دیوار بین اتاق مطالعه و اتاق ناهارخوری برداشته شود و یک قفسه کتاب که اثر طراح ایتالیایی است، به عنوان پارتیشن جایگزین آن گردد. آن‌ها فکر کردند برای مهمانان بسیار جالب خواهد بود که ببینند میزبان با کتاب احاطه شده است.

ذخیره عکس

 

استفاده از کف‌های رنگارنگ و کاشی‌کاری شده‌ی آشپزخانه، با الهام گرفتن از طرح‌های قدیمی بسیار جذاب است. دکوراسیون اتاق ناهارخوری با مبلمان طرحدار در کنار دیوارهایی با کاغذ دیواری گلدار فضایی دلنشین و منحثر به فردی را رقم زده است. در واقع ایده‌ی اولیه‌ی دکوراسیون حمام با طرح‌های گرافیکی راه راه افقی از جنس سنگ مرمر سفید و خاکستری پوشانده شده است.در اتاق نشیمن، یک مبل منحنی‌دار به شکل یک میز قهوه‌خوری قرار دارد که این مبل در اوایل دهه ی 1970 توسط یک طراح برزیلی ساخته شده است. همچنین لوستر و آباژور و صندلی‌ها و میز ناهار‌خوری توسط طراحان معروف ساخته شده‌اند و بدین ترتیب در همه‌جای این دکوراسیون هنر موج می‌زند.

 برخی از کارها مثل عکس‌ها و مجسمه‌های چوبی، آسیایی هستند.همچنین یک نقاشی آبرنگ از یک نقاش معروف و چندین نقاشی جوهری در این اتاق دیده می‌شود. با بررسی این آپارتمان پی‌می‌بریم که در نهایت، تعادل مناسبی بین اصل کلاسیک آپارتمان و سبک معاصر برقرار شده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

وقتی در این خانه راه می‌روید، فکر نمی‌کنید که توسط یک معمار طراحی شده است. شما در اینجا حس بسیار خوبی خواهید داشت. برای محیط زندگی خودتان ایده‌هایی اینچنینی بسیار کمک کننده خواهد بود . با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 19,652 بار

03 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هامعماریمعماری داخلیطراحی معماریطراحی آپارتماندکوراسیون آپارتمانطراحی داخلی آپارتمانمعماری آپارتماندکوراسیون منزلطراحی دکوراسیون منزلدکوراسیوندکوراسیون داخلی

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 09:58