طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سهراب رفعتمحمد مهدی فخیمیوحید حمزه پورنگار محمدیروزبه عالمیانجواد خداییمنصور اجلیمرضیه مجدالاشرافیویدا لطفیشروین حسینیفاطمه براتیصادق صیدبیگی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

نکاتی برای طراحی دکوراسیون اداری جذاب

داشتن محیط کاری جذاب

بازدید : 15,860 بار

02 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی فضاهای اداری با توجه به ذوق و سلیقه‌ی طراح میتواند به محیطی زیبا و دلچسب تبدیل شود. طراگاه نمونهای از آژانسی تبلیغاتی را برای شما انتخاب کرده،  با طراگاه همراه باشید تا به بررسی طراحی فضای اداری شده بپردازیم .

ذخیره عکس
طراحی فضای اداری

طراحی خوش ذوق دفاتر جدید آژانس‌های تبلیغاتی کوچکی را طراحی کرده، این کار با الهام گرفتن از واژه‌ی میهمان‌نوازی، این  آژانس تبلیغاتی کوچک را به یک محیط  اداری کاملا جدید تبدیل کرده است، که بیشتر تمرکزطراح برای داشتن محیط پویا برای کارکنان بوده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

استراتژی نهایی  طراح به صورت طرحی دو منطقه‌ای بوده است. بخش عمومی پر‌انرژی با فضای جلسه عمومی و اتاق‌های کنفرانس و یک منطقه سرپوشیده برای کارهای فردی متمرکز.  فضای کاری توسط یک راهرو مجهز به جزایری برای جلسات اولیه و تخته‌های نوشتاری قابل نصب روی دیوارجدا شده تا همواره خلاقیت جریان داشته باشد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

این کار اجازه می‌دهد که تیم کوچک طرح‌ها و ایده‌های خود را ارائه دهند که شامل موقعیت‌هایی برای کارکنان است که به کا‌رهای خلاقانه ترغیب شوند.  دفتر جدید همچنین شامل عناصر شخصیتی کوچک و ظریف در بخش طراحی است، مانند تضاد شدید در رنگ‌های استفاده شده، مواد صنعتی مانند بتن، چوب خام، شیشه و فلز و یک پالت رنگ طراحی شده است.

ذخیره عکس
طراحی فضای اداری

راه‌روهای رنگی با نوشته‌های زیبا در طول روز برای کارمندان حس خوشایند و خوبی به‌همراه دارد. اضافه کردن یک محیط تعاملی پرانرژی و معمولی را در این دفتر زیبا می‌توان به‌خوبی مشاهده کرد. آژانس تمایل داشته است که دفتر آن‌ها یک قطب برای صنعت باشد، جایی که نه‌ تنها بتوانند میزبان مشتریان و ملاقات‌ها باشند،  بلکه مکانی برای جشن‌ها و مناسبت‌های خاص هم باشند.

ذخیره عکس
طراحی فضای اداری

طراح آشپزخانه‌ای مجهز به میزی عمومی ساخته است وهمچنین چیزی که کارمندان آن را فضایی دوستانه می‌نامند. این فضا هم شامل فضای کاری برای کارمندان است و هم جایی برای تعاملات غیر رسمی . نورپردازی‌های غیر معمول دربعضی قسمت‌های این دفتر کار بسیار شاخص و زیبا به نظر می رسد.

ذخیره عکس
طراحی فضای اداری

شما برای داشتن فضاهای اداری خود ایده‌ی خاصی دارید؟ با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 15,860 بار

02 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادکوراسیوندکوراسیون اداریدکوراسیون فضای اداریطراحی دکوراسیون اداریمعماری اداریمعماری داخلیدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اداریفضای اداریطراحی اداریطراحی محیط اداری

مطالب محبوب »

Tuesday , 30 May , 03:19