طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

Somayeh Ahemehشروین حسینیلیلا عراقیانمصطفی اذریرضا جعفری نژادمحمد فخری داریانساربوک sarboukانیتا  فضلیمیثم ذکریاییپرهام شکوهیمحمد مرتجیFarzin Forouzan
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دکوراسیون داخلی فوق‌العاده‌ی کافی‌شاپ

نگاهی به طراحی کافی‌شاپی معروف و خوش‌نام

بازدید : 7,661 بار

15 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی کافی شاپ «دیوز کافی شاپ» (Dave’s Coffee)، با استفاده از دیوارپوش‌هایی با جنس چوب سرو طبیعی، ما را مشتاق به بررسی این پروژه کرده است. با طراگاه همراه شوید.

ذخیره عکس
دکوراسیون داخلی فوق العاده ی کافی شاپ

گروه معماری 3six0 کافه­ دیو را طراحی کرده است. این کافه یک اسپرسو بار و کافی­شاپ در پرویدنس ( Providence )، در ایالت رودآیلند (Rhode Island) است. انتخاب مواد و تبلیغاتی که بتوانند به طور صادقانه و بی اغراق، ویژگی ها و ماندگاری این کافه را نشان دهند، ایده ی این طرح است.این کافه، شعبه ی دوم کافه دیو در منطقه ی پراویدنس بود که می تواند نماینده و بیانگر طراحی و نام برند کافه و بار اسپرسوی دیو در آینده باشد.

ذخیره عکس

 

مطابق با شعار کافه دیو، مبنی بر کیفیت، آرایش و چیدمان، گروه طراحی بدون زرق و برق و تزیینات غیر رسمی به طور دقیق بر جزییات تمرکز کرد.نمای جلوی پیشخوان  با  کف بتونی پوشیده شده و سپس سطح این صفحه با سمباده پرداخته شده و در نهایت  خلل و فرج  های حاصل از سمباده زنی قبلی، با بتونه کاری صاف شده است.تخته های سرو گره دار طبیعی، دیوار ها و سقف را پوشانده اند و به فضا رایحه و بوی چوب و ظرافت و تنوعی غنی را به بافت و رنگ بخشیده اند.صفحه ی فولادی  به عنوان یک صفحه ی محافظ و لبه دیواره های چوبی استفاده می شود.

یک دیوار با رنگ کرم روشن، تا شده و تبدیل به سقف می شود و موجب متمایز تر شدن بخش تهیه ی قهوه می شود.صفحه های مد و منطبق با سطوح در حد فاصل بین دیوار و سقف قرار می گیرد. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

 طیف وسیعی از نقاشی های دستی از جمله لوگوهای منعکس شده بر روی سطح و عقب نشینی دیواره صفحه نمایشگر کالا می توانند به خاطرات سال های آینده و لذت های زندگی تبدیل شوند.چوب، فولاد و بتن ترکیب شده اند تا سطوح صاف و موازی ایجاد شود. بدین ترتیب، مصالح و مواد مختلف به صورت آرایشی غنی و  انتزاعی  از قطعات مختلف کنار هم می آیند. طرح حاصله یک  جسم زبر است.

ذخیره عکس
دکوراسیون داخلی فوق العاده ی کافی شاپ

محیط این کافه ی جدید شامل غنای حسی، کیفیت، سادگی و توجه دقیق به جزییات است. نظرات و تجربیات  خود را در مورد طراحی کافی شاپ باطراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 7,661 بار

15 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 26 May , 19:24