طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

Shaqayeq Abaszadeالهام صحافیامیررضا امیریمحمد اسدالهیمحمد مرتجیمیلاد نصرالهیامید ضرغامینادیا خوشخویساغر صادقیبهرام قربانیتینا شاه محمدیzahra sadeghi
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی خانه داخل قایق و کشتی‌!

دکوراسیون خانه بر روی قایق

بازدید : 48,996 بار

21 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

بسیاری از ما انسان‌ها زندگی در سبک‌های مختلف می‌پسندیم. برای مثال خیلی‌ها عاشق ماهی‌گیری و یا سفر با کشتی هستیم. حال خیلی از این افراد علاقمند، خانه‌ی خود را بر روی قایق و کشتی می‌سازند. آیا تا کنون به طراحی خانه بر روی قایق و کشتی فکر کرده‌اید‌؟

با طراگاه همراه باشید تا به بررسی محل زندگی زوجی نیویورکی بپردازیم.

ذخیره عکس
طراحی خانه داخل قایق و کشتی

اغلب نیویورکی‌ها، در آپارتمانی زندگی می‌کنند که به نظرمردم دیگر نقاط آمریکا کوچک می‌باشد. اما یک زوج نیویورکی تصمیم گرفتند که کوچکی فضا را نادیده بگیرند و در یک قایق زندگی کنند. مکانی که این خانواده اکنون خانه می‌نامند واقعا یک خانه‌ی قایقی نیست، بلکه در واقع یک قایق تقریبا 19 مترمربعی است که در اسکله‌ی شهر لنگر انداخته است. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

قایق تنها با پیمودن مسافت کوتاهی به منهتن می‌رسد. ویکتوریا و جان همیشه  در قایق زندگی نمی‌کنند: آن‌ها وقتی از لس‌آنجلس به نیویورک آمدند یک آپارتمان دوخوابه اجاره کردند و آخرهفته‌ها را در قایق سپری می‌کردند. اما زمانی که اجاره بها به طور ناگهانی افزایش یافت، مشکلی که احتمالا هر کسی که مدت طولانی در نیویورک زندگی کند با آن آشنا است، تصمیم گرفتند که دیگر در قایق زندگی کنند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

زندگی در قایق مشکلات خاص خودش را دارد. البته در کمال تعجب کمد جزو مشکلات این زوج نیست. چون قبلاً در یک آپارتمان کوچک‌تر زندگی می‌کردند. در قایق چندین فضای کوچک برای قراردهی وسایل در پشت نیمکت‌ها، زیرنیمکت‌ها، روی نیمکت‌ها و زیر تخت تعبیه و طراحی شده است. حتی یک کمد کوچک هم در این قایق تعبیه شده است که وسایل اضافی و لباس‌های فصلی خود را  در آن قرار می‌دهند. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

یکی از مشکلات اصلی آشپزخانه و حمام این محل سکونت این است که  که آشپزخانه فضایی کوچک دارد و داخل حمام دوش تعبیه نشده است. آن‌ها در سالن تفرجگاه ساحلی دوش می‌گیرند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

این زوج تنها 360 دلار به اسکله‌ی جرسی می‌پردازند که ممکن است به صرفه به نظر برسد، اما آن‌ها با زندگی در قایق باید مواظب خرج کردن پول‌شان باشند. آن‌ها می‌گویند: شما با زندگی در قایق در پول و زمان صرفه‌جویی نمی‌کنید

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

 شما واقعا باید از زندگی در قایق و کارهای آن لذت ببرید و زمان انجام کارها را داشته باشید. در غیر این صورت واقعا اذیت می‌شوید. این بحث در واقع تبدیل به طراحی دکوراسیون کشتی و قایق نیز معروف است.

ذخیره عکس
طراحی خانه داخل قایق و کشتی

شما برای داشتن زندگی متفاوت خود چه برنامه‌ای دارید با طراگاه در میان بگذارید.

 

 


بازدید : 48,996 بار

21 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی خانهطراحی آپارتمانطراحی خانه داخل کشتیطراحی خانه داخل قایقدکوراسیون قایقدکوراسیون کشتی

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:32