طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

شرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)محمد فخری داریانsina kamali tabriziMahnaz sharifiروناک رافتمحمد مرتجیبهمن احمدیمرتضی سیاسرشیرین دریاباریبهرام قربانیسامسونگ samsunguser 5
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

سازه های چوبی برای ساختمان های امروز

بازگشت سازه های چوبی به دنیای ساخت و ساز بشر

بازدید : 9,641 بار

07 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در دنیای امروز استفاده از چوب به عنوان سازه شاید کار منطقی و درستی به نظر نرسد، ولی جالب است بدانید این روزها سازه های چوبی به عنوان سازه هایی سبز و سبک و کارآمد مطرح هستند. طراگاه نگاهی دارد به یک نمونه از این سازه ها.

ذخیره عکس
استفاده ی سازه ای از چوب

سازه ی این ساختمان بلند مرتبه از قطعات CLT تشکیل شده است. این قطعات حاصل  فرآیند فرآورری پیشرفته ای هستند که استحکام و قابلیت ضد اشتعال را به چوب می بخشند تا بتوانند برای تحمل بار یک ساختمان 12 طبقه مناسب باشند.

ذخیره عکس
آینده ساخت و ساز

توماس رابینسون از شرکت  Lever Architectureمی گوید:«  این پروژه از اولین نمونه های سازه های سنگین چوبی است». او معتقد است این سازه های جدید قابلیت باورنکردنی در برابر نیروهای حاصل از زلزله دارند و بسیار سبک تر و قوی تر از رقبای خود هستند».

با گسترش اقبال عمومی به استفاده از مصالح تجدیدپذیر، موجی از تقاضا در مورد سازه های چوبی در میان مشتریان و عموم مردم به وجود خواهد آمد.چنانکه این گونه سازه ها در شهرهایی مثل لندن و ونکوور در حال استفاده و توسعه هستند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

شاید وقت آن رسیده که با استفاده از مواد پاسخگو و روش های جدید ساخت و ساز نگاهمان را به افق های ساختمان سبز تغییر دهیم. ایده های خود را در زمینه ی سازه های سبک و نوین با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 9,641 بار

07 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 20:34