طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)user 5محمد مهدی دودانگههدی شکریانفریناز رضویبلوک سبک لیپرkaveh maleknejadحامد شکریانzahra sadeghiپرهام شکوهیاکوآرکسمیه ابراهیمی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

مراقب قلب تپنده دفتر‌کار خود باشید

اهمیت دفتر‌کار به اتاق گفتگوی آن است

بازدید : 123,160 بار

05 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

قلب تپنده هر دفتر‌کار اتاق‌گفتگوی آن است، در آنجا تصمیم‌های بزرگ جرقه می‌خورد با مشتریان خود ملاقات می‌کنید، مشتری‌هایتان در واقع به اتاق گفتگو رفت‌و‌آمد می‌کنند، از طرفی این اتاق به منظور گفتگو‌های درونی شرکت نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. اتاق‌گفتگو چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ و چه کار انجام بدهیم که اتاق‌گفتگوی منحصر به‌فردی داشته باشیم تا همواره در ذهن مشتریانمان بمانیم. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
اهمیت دفتر‌کار

موردی را که می‌خواهیم با یکدیگر بررسی کنیم دفتری است در شانگ‌های چین. این دفتر به منظور چرخش خلاقیت و طوفان فکری برای شرکت leo digital marketing  استفاده می‌شود. اولین موردی که کاملا مشهود است متریال استفاده شده در این اتاق‌ها است. در این شرکت به دور از کلیشه‌های مرسوم سعی کردند با  استفاده از شیشه اتاق‌ها را شفاف بسازند، این کار با دو منظور انجام شده است اول آنکه برای روشن نگاه داشتن دفتر نیاز به استفاده از نور مصنوعی چندانی نیست، لذا با استفاده از نور طبیعی دفتر روشن می‌ماند از طرف دیگر امکان تبادل فکری بیشازپیش محسوس میشود

ذخیره عکس
اهمیت دفتر‌کار

مورد دیگری که باید اشاره داشت این است که با استفاده از دیوار‌های شیشه‌ای همه‌ی محیط و فضای موجود دفتر به اتاق‌کار تبدیل می‌شود چراکه افراد همواره در دسترس دید سایرین قرار دارند و مورد نظارت قرار می‌گیرند. 

ذخیره عکس
اهمیت دفتر‌کار

در مورد سایر مکان‌ها به جز اتاق‌گفتگو می‌بایست همان طراحی و سبک مورد استفاده قرار بگیرد، المان‌ها باید تا حد زیادی مینیمال و کوچک باشند، تاکید بر نور محیطی بیشتر از نور مصنوعی باشد، دیوار‌ها نیز باید در نهایت سادگی و به دور از هیچ‌گونه جلب توجه خاصی مورد طراحی قرار بگیرند. متریال دیگری که در این مکان جلب توجه می‌کند چوب است، چوب به دلیل ماهیت زنده‌ای که نسبت به سایر متریال‌ها دارد محیط شاداب‌تری برای افراد حاضر در مکان ایجاد می‌کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

مورد دیگری که باید به آن اشاره داشت، هر چه در طراحی کلیشه‌ها را می‌شکنیم باید ترس این را داشته باشیم تا محیط دفتر‌کار را نباید به یک دژ و قلعه مخوف تبدیل کنیم، در عین چشم‌نواز بودن طراحی می‌بایست کاملا المان‌ها‌ی مدرن و به‌روز باشند و اصل سادگی نیز فراموش نشود تا قبل از اینکه صداقت را از بیان شما متوجه بشوند از درون محیط آن را بگیرند. 

ذخیره عکس
اهمیت دفتر‌کار

در این مطلب سعی کردیم شما را با یک نمونه خوب از دکوراسیون داخلی اتاق‌گفتگو و دفتر‌کار آشنا کنیم، ایده‌های مطرح شده را به دوستانتان پیشنهاد بدهید شاید آن‌ها به این مطلب طراگاه نیاز داشته باشند.


بازدید : 123,160 بار

05 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادکوراسیون اتاق‌گفتگومتریال شیشهمتریال در معماریطراحی داخلی شرکتطراحی دفتر‌کار

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 01:14