طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ویدا لطفیقالیکده iran carpetmahmood Ghasemiرضا نجفیانسوگند عندليبامير احمدي نياکسری سعادت جوتینا شاه محمدیhosein baharestaniافشین قربانیامید ضرغامیآرش غلامعلی طهرانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

چند ایده‌ی ساده برای جذاب‌تر شدن دکوراسیون اتاق نوجوانان

با ایده‌هایی ساده اتاق‌های نوجوانان را پر انرژی و با طراوت طراحی کنید

بازدید : 56,639 بار

22 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

دکوراسیون داخلی اتاق‌خواب، باید متناسب با روحیه‌ و سن افراد باشد. در این بین نوجوانان برای این‌که در خانه احساس راحتی بکنند و خانه را دوست داشته باشند. باید اتاق خوابی داشته باشند، که حضور در آن لذت‌بخش خواهد بود. برای اینکه بدانید نوجوانان از چه اتاقی خوششان می‌آید، با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
دکوراسیون داخلی اتاق نوجوانان

یک اتاق خوب برای نوجوان، می‌تواند حس غرور و افتخار خانوادگی را در فرد زیاد بکند و در این سن فرد کمبودی احساس نخواهد کرد. با یکدیگر چند اتاق  که قطعاً هر نوجوانی عاشق‌اش می‌شود را مرور می‌کنیم. تصویر اتاقی که مشاهده می‌کنید، برای پسران نوجوان بسیار دلنشین و محبوب خواهد بود. به‌طور حرفه‌ای محل دو‌چرخه در اتاق تعبیه و طراحی شده است. محل قرار‌‌گیری مجلات و کتاب‌هایی که باید در دسترس باشند، به صورت ساده و مینی‌مال در اتاق طراحی شده‌اند. میز‌کار هم همراه با یک دکور مناسب برای کتاب‌ها طراحی شده و در کنار آن‌ها محل قرار‌گیری تلویزیون نیز فراموش نشده و وجود دارد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

اتاق دیگری را باهم مرور می‌کنیم، به این اتاق نگاه کنید، دکورهای اختاپوس شکل برای سنین نوجوانی بسیار جذاب هستند. در اتاق نوجوانان بهتر است یک تابلو متناسب با روحیات آن‌ها قرار داده بشوند. تخت‌خوابی که نوجوانان شاید تحت تاثیر آن قرار بگیرند، باید به صورت بالا باشد تا علاوه بر راحتی مکان زیادی را اشغال نکند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اتاق سومی که می‌خواهیم به آن اشاره کنیم، یک اتاق با طراحی متفاوت برای قفسه‌های آن است. به یاد داشته باشید جوانان امروزی خود افراد شلوغی هستند، پس نباید برای به‌هم ریخته شدن اتاق بهانه به دست آن‌ها داد و با یک طراحی مناسب و بهینه نظم را به آن‌ها باید دیکته کرد. در استفاده از رنگ‌ها باید دقت کرد، که برای یک نوجوان استفاده از رنگ‌های شاد و گرم چون زرد و آبی بسیار بر روحیه فرد اثر می‌گذارد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

استفاده از لوسترهای قدیمی و لوکس، دراتاق‌های نوجوانان زیاد جالب به نظر نمی رشد، بیشتر باید به سمت لوسترهای خلاقه همچون این نوع از لوسترها رفت. استفاده از دیوارهایی که بر روی آن‌ها شکل گرافیتی صورت گرفته، شاید برای نوجوانان جالب باشد و نباید از اینکه دیوار را آن شکلی کنید هراسی داشته باشید. قرار گرفتن تلویزیون در اتاق نوجوانان باید حتمی باشد، چرا که امروزه تفریح این قشر شدیداً با تلویزیون گره خورده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

استفاده از المانی چون تخته، در اتاق‌خواب برای اینکه فرد راحت بتواند برنامه‌ریزی داشته باشد، نیز شاید جالب و خوب باشد. به طور کلی استفاده از تلویزیون، قفسه‌های بزرگ، تخت‌خوابی راحت، دیوار نگاره‌های زیبا و همچنین لوسترهای خلاق در کنار یک میز‌کار خوب و ساده می‌تواند اتاق‌خوبی برای هر نوجوانی بسازد. 

ذخیره عکس
دکوراسیون داخلی اتاق نوجوانان

با طراگاه برای گرفتن ایده‌های بیشتر همراه باشید.


بازدید : 56,639 بار

22 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاقفسه‌های کتابتخت‌خوابطراحی اتاق کودکانالمانتختهدکوراسیون اتاق‌خوبطراحی اتاق‌خواب

مطالب محبوب »

Tuesday , 30 May , 03:12