طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

رضا جعفری نژادفرامرز گشایشیرضا قره داغیShaqayeq Abaszadeامین قشقایینیلپر info@nilper.irmostafa ahmadiسوگند عندليبامیر دیزانیBabak Abbasiعلیرضا شرافتیشرکت رویا طرح داخلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

رازهای دکوراسیون آشپزخانه ی مدرن

چگونه دکوراسیون آشپزخانه ی خود را به ظاهری جذاب و گرم تبدیل کنیم

بازدید : 10,689 بار

17 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

یک آشپزخانه ی مدرن برای زیبا بودن نباید حتما خالی باشد. با طراگاه همراه شوید تا ببینیم با چه وسایل و تم هایی می شود یک آشپزخانه ی جذاب داشت.

ذخیره عکس
رازهای دکوراسیون آشپزخانه ی مدرن

یک آشپزخانه باید انعکاس دهنده ی افرادی که درونش آشپزی می کنند، از جمله خصلت های رنگارنگ آنها باشد. با نگاه به عکس های آشپزخانه های موجود در این مقاله، می توانید تقریبا شخصیت افرادی را که در آنجا زندگی می کنند را ببینید. رنگ ها، آثار هنری، اشیای دکوراتیو، همه وهمه طبق سلیقه ی شخصی و نه لزوما طبق مد روز انتخاب شده اند. اگر شما هم اکنون به چیزهایی که در آشپزخانه تان است علاقه دارید، احتمالاً آنها را برای سالهای آینده هم دوست خواهید داشت

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

- سه روش برای چیدن آشپزخانه طبق شخصیت تان

  • رنگ:  فکر نکنید که دکوراسیون آشپزخانه تان باید با چیزهایی که در مجلات می بینید،هماهنگ باشد. اگر دوست دارید که کابینتها صورتی باشند، آنها را صورتی رنگ کنید.
  • آثارهنری: درست مانند تمام فضاهای دیگر،شکل‌ها با شما صحبت می کنند. کارهای هنری کودکان، پرتره ی حیوانات خانگی، همه ی اینها روی میز یا پیشخوان است.
  • اشیاء: آشپزخانه قلب خانه است، بنابراین نخستین محل برای نشان دادن مجموعه های مورد علاقه تان می باشد. شما این فرصت راخواهید داشت که هنگام انتظار برای جوش آمدن آب، به دکور آشپزخانه ی خود  نگاه کنید و از آن لذت ببرید و احتمالا مهمانان را ترغیب به سوال کردن راجع به گنجینه هایتان خواهید کرد.
ذخیره عکس
رازهای دکوراسیون آشپزخانه ی مدرن

ممکن است از ایده هایی از این دست درذهن شما نیز وجود داشته باشد و یا برخی از آنها را در طراحی آشپزخانه ی خود به کار برده باشید، حالا می توانید آنها را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 10,689 بار

17 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 27 June , 08:13