طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

اکوآرکمهدی مصلحیبهمن احمدیشروین حسینیhosein baharestaniمحمد داورینگار سریع الاطلاقsina kamali tabriziآیدین صادقیشركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)الناز پائیزشرکت رویا طرح داخلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی چند نمونه آپارتمان‌ با دیوار‌های متحرک و انعطاف‌پذیر

ایده دیوار‌های متحرک برای بزرگ جلوه دادن فضای خانه شما

بازدید : 47,650 بار

22 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

داشتن آپارتمانی که بتوانید دیوار‌های آن را حرکت بدهید، قطعاً جذابیت‌هایی دارد، در این مطلب طراگاه را همراهی کنید تا با طراحی چند نمونه آپارتمان‌ با دیوار‌های متحرک و انعطاف‌پذیر بیشتر آشنا شوید. 

ذخیره عکس
آپارتمان‌ با دیوار‌های متحرک و انعطاف‌پذیر

استفاده از دیوار متحرک در خانه‌هایی با فضای کوچک بسیار توجیه‌پذیر است، استفاده از این دیوارهای متحرک برای تبدیل کردن یک آپارتمان معمولی به یک آپارتمان چند منظوره هم معمول و مرسوم است. دیوارهای متحرکی که در تصاویر مشاهده می‌کنید سبب شده‌اند، فضای پذیرایی در مواقعی که از تخت‌خواب‌ها استفاده نمی‌شود بسیار بزرگ‌تر شوند. چنین استفاده‌ای از دیوار متحرک سبب می‌شود، کارایی محیط هم افزایش یابد و افراد متناسب با زمان و شرایط خود از محیط  استفاده کنند.

ذخیره عکس
آپارتمان‌ با دیوار‌های متحرک و انعطاف‌پذیر

استفاده ماهرانه از دیوار متحرک می‌تواند فضای بیشتری برای جاسازی در اختیار ساکنین دهد، از طرفی دیوار متحرک می‌تواند به عنوان یک میز‌تلویزیون هم مورد استفاده قرار بگیرد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

استفاده از دیوار متحرک محدود به جداسازی نمی‌شود. به دیوارهای این تصویر نگاه کنید، این دیوارها علاوه‌بر این‌که به عنوان یک حائل استفاده می‌شوند، به‌عنوان یک عنصر دکوراتیو در خانه هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده‌ی چند لایه از دیوارهای متحرک ایده‌ی بسیار خوبی، تا علاوه بر تقسیم فضا همواره تنوع در کوراسیون داخلی خانه داشته باشید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

استفاده از دیوارهای متحرک نباید محدود در یک راستای حرکتی باشد. به این تصویر نگاه کنید، در این تصویر همان‌طور که مشاهده می‌کنید، دیوار متحرک حول یک مرکز چرخش می‌کند. این نوع چرخش سبب می‌شود تا در صورت نیاز  فضای خانه چند تیکه شود، البته می‌توان از دیوارهای متحرک  آزادانه هم استفاده کرد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

یکی از مواردی که می‌توان با استفاده از دیوارهای متحرک به آن در فضای خانه دست‌یافت، قابلیت پنهان‌سازی فضاهای خصوصی است. با استفاده از دیوار متحرک، می‌توان به راحتی فضای خواب را از سایر فضاها جدا نمود.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

ایده دیوار‌های متحرک را می‌توان به سقف‌ها هم ایجاد کرد. با استفاده از چند المان متحرک و دینامیک می‌توان از یک فضای مرده، به نحو احسن استفاده کرد. در این جا خلاقیت حرف اول را می‌زند.

ذخیره عکس
آپارتمان‌ با دیوار‌های متحرک و انعطاف‌پذیر

دیوارهای متحرک می‌توانند به قطعات کوچک‌تر تقسیم شوند و علاوه بر حفظ فضاهای خانه کاربردهای مختلفی را برای افراد ساکن در خانه به وجود آورند. این دیوار‌ها می‌توانند فضای خواب، کمد لباس و میز و صندلی کار را در خود حفظ کنند.

ذخیره عکس
آپارتمان‌ با دیوار‌های متحرک و انعطاف‌پذیر

ایده‌ی استفاده از دیوارهای متحرک می‌تواند علاوه‌بر این‌که فضای خانه را بیشتر کاربردی کند، به خانه یک وجه عجیب و غریب هم بدهد، با طراگاه همراه باشید تا بیشتر با  ایده‌های نو در طراحی آشنا شوید.

 

   کانال


بازدید : 47,650 بار

22 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادیوار‌های متحرکخانهفضای خانهالمانفضاایده

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 18:36