طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

mostafa ahmadiمهرداد زواره محمدیمحمد غفاریفریناز رضویایزدیار اهیحمید عرفانیاننگار محمدیحامد شکریانناهیده تقویپمپ ابارا ابارامیلاد نصرالهیرزیتا فتاحی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

انتخاب میز مطالعه متناسب با شخصیت فرزندانتان

شخصیت فرزندانتان نقش بسیار مهمی در انتخاب میز مطالعه آن‌ها خواهد داشت

بازدید : 79,515 بار

14 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراگاه با توجه به اهمیت نقش این المان در منزل می‌خواهد شما را با ابعاد مختلف یک میزمطالعه آشنا سازد. پس با ما همراه باشید.

ذخیره عکس
انتخاب میز مطالعه

 یک میز مطالعه باید، جاسازی خوبی در دکوراسیون داخلی منزل داشته باشد تا استفاده کننده برای انجام فعالیت‌های خود همواره به این میز سر بزند، در ثانی برای تمرکز بیشتر و عدم مراجعه به دیگر فضاهای اتاق لازم است که میز مطالعه چندین کشو و مکان برای قرار دادن کتاب و سایر وسایل داشته باشد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

 میزان نور بر روی میزکار به شدت، بر میزان کارایی افراد تاثیرگذار است، برای همین باید میزان نور و همچنین منبع‌نوری مناسبی را برای میزکار و مطالعه در نظر داشت، در غیر این صورت میز از مدار زندگی روزمره فرد خارج می‌شود و به عنوان عنصری بی‌مصرف تلقی می‌گردد. 

ذخیره عکس
انتخاب میز مطالعه

سطح‌میز باید کاملا صاف و بدون هیچ پستی بلندی باشد تا هیچ‌گونه اخلالی بر انجام کار صورت نگیرد. آن‌قدر که به طراحی میز توجه می‌شود به طراحی صندلی انتخاب شده توجه نمی‌شود. صندلی مناسب برای میزکار قطعا باید متحرک باشد تا فرد وقتی پشت میزکار می‌نشنید از تحرک باز نماند. مورد بعدی ارتفاع صندلی انتخابی است، باید به گونه‌ای باشد که با اندازه و ارتفاع میز متناسب باشد همچنین باید از کفی بسیار مناسب راحت و با قابلیت ارتجاعی بالا ساخته شده  تا فرد به‌هنگام کار مداوم بر روی آن احساس خستگی نکند.

ذخیره عکس
انتخاب میز مطالعه

آن‌قدر که به طراحی میز توجه می‌شود به طراحی صندلی انتخاب شده توجه نمی‌شود. صندلی مناسب برای میزکار قطعا باید متحرک باشد تا فرد وقتی پشت میزکار می‌نشنید از تحرک باز نماند. مورد بعدی ارتفاع صندلی انتخابی است، باید به گونه‌ای باشد که با اندازه و ارتفاع میز متناسب باشد همچنین باید از کفی بسیار مناسب راحت و با قابلیت ارتجاعی بالا ساخته شده تا فرد به‌هنگام کار مداوم بر روی آن احساس خستگی نکند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

مواردی که گفته شد باید همراه با نکاتی شیرین به جوانان و نوجوانان انتقال داده شود اما باید خانواده‌ها دقت کنند انتخاب میز‌کار و مطالعه جوانان و نوجوانان داخل خانه را باید به دست خودشان سپرد چرا که در غیر اینصورت میز انتخاب شده برای فرزند شما دلپذیر نخواهد بود و نسبت به آن حس خوبی نخواهد داشت.

ذخیره عکس
انتخاب میز مطالعه

این مطلب طراگاه را پیشنهاد می‌کنیم  به جوانان و فرزندان خانواده‌تان بدهید تا بهتر بتوانند برای خودشان یک میز مطالعه و کار انتخاب کنند.


بازدید : 79,515 بار

14 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هامیز مطالعهمیز کارصندلیمیزفرزندطراحی میزطراحی میز مطالعه

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 23:04