طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

mahmood Ghasemiنازنین سادات ملکوتیرضا نجفیاننیلپر info@nilper.irsina kamali tabriziشیرین دریاباریسپهر دانشرضا صیادیانسحرناز سلیمانی پاکmostafa ahmadizahra sadeghiSomayeh Ahemeh
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

فضای کودکانه حسی وصف‌ناپذیر برای طراحی دکوراسیون

شکوه کودکانه، رویایی در دنیای کودکی

بازدید : 110,790 بار

07 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

بنابراین بهترین روش برای تقویت نیروی درک کودک، بهره بردن از فضای اتاق آن است که ساعات زیادی را در آن جا سپری خواهد کرد. در این صورت در طول بازی و تخیل کودکانه فرصت بسیار مناسبی برای فراگیری اهداف خود دارد. در ادامه با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق کودک

از وقتی که کودک خود را به عنوان فردی مستقل شناسایی می‌کند، کنجکاوی در محیط خود را آغاز می‌کند.امروزه تنوع بسیار فراوانی از لوازم اتاق کودکان را مشاهده می‌کنیم‌. انتخاب سبک طراحی و یک ایده‌ی جدید در فضای اتاق به شما بستگی دارد، که راز موفقیت یک طراحی استثنایی است. می‌توانید یک سبک فانتزی، تخیلی، آرامش‌بخش و.... انتخاب کرد که بستگی به روحیات فرزند خود دارد، ولی استفاده از درون مایه‌های ملایم و برگرفته از طبیعت مناسب‌تر خواهد بود.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق کودک

رنگ و اجزا‌ی تشکیل دهنده‌ی بسیار مهم هستند، رویه‌ی ملحفه‌ها یا پرده‌های اتاق را می‌توانید از رنگ‌های روشن ملایم استفاده کنید. طراحی اتاق کودک را باید با توجه به مراحل سنی و رشد کودک تغییر داد، تا شرایط خوبی را برای کودک ایجاد کرد. زیرا بدون شک میزان سلیقه و علائق یک کودک 2 ساله با کودکی 10 ساله متفاوت است، که باید به آن توجه شود. هرگاه احساس کردید که کودکتان قدرت انتخاب در طراحی اتاق خود ندارد، با کمک به او اطمینان خاص و احساس خوبی از اتاق خود به آن دهید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

هماهنگی که یک عنصر مهم و اساسی در تزئین و طراحی اتاق کودک است، را فراموش نکنید. سعی کنید در دکوراسیون اتاق کودک از عناصر متفاوتی بهره ببرید، از رنگ‌های متفاوت و در تضاد هم استفاده کنید.

ذخیره عکس

 

تزئین اتاق کودک، به هیچ عنوان کار ساده‌ای نیست، در این مورد با متخصصان و روانشناسان کودک حتماً مشورت کنید.
اتاق کودک را باید طوری طراحی کنید، که وقتی ساعات‌ها در آن به سر می‌برد کم‌ترین خستگی را ازخود بروز دهد. یکی‌دیگر از ایده‌های جالب، استفاده از رنگ‌های شاد در سقف اتاق کودکان است.

امروزه برخلاف گذشته تزئین اتاق کودک بسیار آسان شده است. برای این کار مرحله به مرحله پیش روید و بودجه خود را در نظر بگیرید و براساس اولویت‌ها عمل کنید.


لوازم اصلی اتاق کودک عبارتند از :
1.تخت خواب
2.کمد لباس
3.قفسه اسباب‌بازی
4.میز و صندلی
5.کتابخانه

حضور کودک در هر خانه‌ای نعمتی محسوب می‌گردد، که باعث استحکام خانواده می‌شود. طراحی و تزئین اتاق کودک، نقش اساسی در رفتار و حرکات کودک دارد که از مسائل اخلاقی و احساسی کودک، که باید به آن اهمیت فراوانی داد.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق کودک

ایده‌ها و نظرات خود را در مورد طراحی اتاق کودک با طراگاه به اشتراک بگذارید.


بازدید : 110,790 بار

07 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاچیدمان اتاق کودکاتاق کودکدکوراسیون اتاق کودکطراحی داخلی اتاق کودک

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 06:18