طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

محمد احمدیمیثم ذکریاییبلوک سبک لیپرداوود آبادیzahra sadeghiحمید نادریجواد خداییشركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)محمد داوریسیروس مهراندیشمحمد فخری داریانمرتضی صادقی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

اسباب چندکاره برای فضاهای کوچک

وسایلی با عملکردهای چندگانه، بهره وری در فضا را موجب می شوند

بازدید : 6,720 بار

10 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

اگر مایل به خریدن اسباب جدید هستید،بهترین گزینه استفاده از وسایل چنذ منظوره است،این دسته از محصولات نه تنها کم جا هستند بلکه بسیار سودمند می باشند.طراگاه نمونه هایی از این وسایل را بهش ما معرفی می کند

ذخیره عکس
اسباب چندکاره برای فضاهای کوچک

وقتی به فضایی محدود نقل مکان می کنید،نمی توانید تمام اثاسیه ی خود را داشته باشید. پس مجبورید لیستی از اسباب و وسایل جدید را برای خرید آماده کنید،مگر اینکه برخی از آنها را از قبل داشته باشید.قطعا برای قدیمی تر ها کمی سختگیر تر میشوید. اگر برای جای دادن اسباب جدید جای کافی ندارید قطعا ناچار به انتخاب می شوید.اما راه دیگری هم هست!

ذخیره عکس
ذخیره عکس

مبل و قفسه کتاب: این محصول جدید تاثیر به سزایی در فضاهای محدود دارد،همچنین در خانه ی شما بسیار موثر است.مبلی که گویی در هوا معلق است را در نظر بگیرید،شما میتوانید در همان حالت نشسته به کتاب ها دسترسی داشته باشید.

میز و قفسه نوشیدنی:ه مه دوست دارند که یک بار خانگی داشته باشند،اما وقتی مساله کمبود فضا مطرح است ناچار به یافتن راهی دیگر میشویم.بهترین راه مبلمانی است که این کاربری را نیز پوشش دهد،مثل همین میز

ذخیره عکس
ذخیره عکس

تخت خواب و مبل:بهترینئ راه برای پر انرژی ساختن فضای کوچکتان داشتن این اسباب فوق العاده است،شما می توانید یک تخت کامل برای شب و دو مبل راحت برای میهمانان در روز داشته باشید.استفاده از آن نیز بسیار آسان است.

میز ناهارخوری و کمد: بازی با فضاها بسیار لذت بخش است،خصوصا وقتی وسایل اطرافتان سازماندهی بشوند.این میز یک کمک عالی برای فضاهای محدود خانگی است که محل نشستن در آن میتواند هر چیزی را در خود جای دهد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

میز متحرک دو کاره:یک میز دو کاره که تبدیل به میز ناهارخوری با صندلی های تاشو که هشت نفر را پذیرایی میکند.وقتی مورد استفاده نیست جمع میشود و فضای بیشتری راه فراهم میکند. البته این طراحی هوشمندانه برای اپارتمان های کوچک مفید است تا فضا را بهینه کند.

قاب عکس متحرک: جمع کردن وسایل از روی زمین به محض امکان، یک مزیت برای فضاهای محدود است.این وسیله در هنگام استفاده یک میز است و هنگامی که استفاده نمی شود یک قاب عکس بزرگ روی دیوار شماست.می شو دید که چه میزان صرفه جویی در فضا با استفاده از مبلمانی شبیه این حاصل میشود.

ذخیره عکس
اسباب چندکاره برای فضاهای کوچک

وسایل چندکاره فرصت خوبی برای فضاهای محدود هستند و امکان حرکت آسان و بی دردسر در خانه را برایتان فراهم می آورند. ایده ها و نظرات خود در باره این گونه وسایل را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 6,720 بار

10 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 01:11