طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

نیما کیوانینازنین سادات ملکوتیرزیتا فتاحیبیژن شجاعیرضا صیادیانشركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)علیرضا فخفوریفرهاد علیزاده افشارحمید عرفانیانرضا نجفیانمحمدحسین صفاریانمیثم ذکریایی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی فضایی آرامش‌بخش در اتاق‌خواب

شخصی‌ترین و خصوصی‌ترین فضای خانه، اتاق‌خواب شما است

بازدید : 53,379 بار

18 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

شخصی‌ترین و خصوصی‌ترین فضای خانه، اتاق‌خواب شما است، بیش از آن‌که برای دیگران جالب توجه کند باید طراحی فضای داخلی آن برای شما  آرامش‌بخش باشد‌. با طراگاه همراه باشید تا با نکاتی در مورد دکوراسیون داخلی اتاق‌خواب‌ها آشنا شویم.

ذخیره عکس
طراحی فضایی آرامش‌بخش در اتاق‌خواب

اتاق‌خواب برای استراحت روزانه و جدایی هر گونه تنش و بدست آوردن آرامش است، وسایل و نور اتاق خود را به انتخاب خود انتخاب کنید و پرده‌ها، دیوارها را آن گونه که می‌خواهید بیارایید. همچنین می‌توانید دیوار‌های اتاق خود را با قاب عکس‌هایی با اندازه‌های مختلف کوچک و بزرگ زیباتر کنید.

ذخیره عکس
طراحی فضایی آرامش‌بخش در اتاق‌خواب

چند نکته جادویی در طراحی اتاق‌خواب


تخت خوابتان چگونه است؟ آیا خرابی درآن وجود دارد؟ تخت‌خواب خود را تازه خریده‌اید یا فقط به عوض کردن رویه آن بسنده می‌کنید؟ شما با یک کار کوچک و ایده خاص نه تنها می‌توانید رویه‌ی کهنه تخت خود را عوض کنید بلکه جلوه‌ی خاضی به اتاق خود بدهید تا به هنگام استراحت بر روی آن احساس خوبی داشته باشید البته هر چقدر هم آرامش بخش باشد بعد از چند ساعت باعث خستگی شما می‌شود.

ذخیره عکس
طراحی فضایی آرامش‌بخش در اتاق‌خواب

1. صندلی‌های قرمز

 

صندلی‌هایی که رنگ قرمز دارند می‌توانند بسیار جالب‌انگیز و افراد را به خود جلب کنند البته می‌توان با طرح‌های مختلف آن‌ها را بچینید و نمونه‌هایی از یک طرح زیبا خلق کنید، بیشتر ما چنین مبل یا صندلی را نداریم ولی به آسانی می‌توانیم آن را تهیه کنیم.

ذخیره عکس
طراحی فضایی آرامش‌بخش در اتاق‌خواب

2. صندلی آویز حصیری با یک نشیمن‌گاه راحت


آرامش یه صندلی راحت و مناسب در اتاق‌خواب یک راه حل خوب برای رسیدن به حالتی متعادل برای استراحت و یا حتی مطالعه‌ی روزانه یک کتاب است. قرار دادن آن در مرکز اتاق می‌تواند طرحی خاص به اتاق بدهد و تمرکز کاملی نسبت به تمامی اتاق داشته باشیم.

ذخیره عکس
طراحی فضایی آرامش‌بخش در اتاق‌خواب

3. چراغ خواب 


از چراغ‌خواب‌های سقفی یا دیواری با نورهای سفید،زرد و قرمز  در بالای تخت‌خواب استفاده نکنید، این‌گونه نورها باعث خستگی و عصبانیت در روحیه‌ی فرد می‌شوند. سعی کنید از طرح‌های حباب‌دار یا پوشیده با پارچه بهره ببرید، یا از چراغ‌هایی با جهت نورپردازی به سمت پایین استفاده کنید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

برای داشتن فضایی لذت‌بخش در فضای اتاق‌خواب خود چه ایده‌ای دارید ؟ با طراگاه در میان بگذارید.

  

     کانال


بازدید : 53,379 بار

18 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هااتاق‌خوابطراحی دکوراسیون اتاق‌خوابدکور اتاق‌خوابدکوراسیون اتاق‌خوابمعماری اتاق‌خوابچیدمان اتاق‌خواب

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 23:04