طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)رضا نجفیانShaqayeq Abaszadefinnwoodمـــهـکامه کــرمانـیکمال کمونهکمیل مهدی نژادجمال احمدی شلحهشرکت رویا طرح داخلیفرهاد علیزاده افشاربابک مجدپورالهام ضیاءآبادی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی مبلمان جدید برای حیوانات خانگی با شکل هندسی جدید

طراحی خلاقانه‌ی طراح حیوانات خانگی

بازدید : 108,736 بار

25 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی مبلمان مدرن و خلاقانه برای حیوان‌های خانگی در سال‌های اخیر مورد توجه طراحان و مردم بوده است. با طراگاه همراه باشید تا به بررسی یکی از ایده‌پردازی‌ها درمورد طراحی مبلمان بپردازیم.

ذخیره عکس
طراحی مبلمان جدید حیوانات خانگی

برندی در کشور کره دست به طراحی لانه‌ای برای حیوانات خانگی با شکل هندسی زیبا، جنس با دوام که در برابر تغییرات آب‌و‌هوا مقاوم است با نصب ساده و جمع‌و‌جور زده است. این برند معتقد است که سبک کار باید متفاوت باشد و حیوانات خانگی می‌توانند جایی برای خود در کنار انسان‌ها داشته باشند و با همزیستی مسالمت‌آمیز این دو گونه آرامش برقرار باشد. این لانه‌ از جنس مقاومی ساخته شده است که هم در داخل خانه و هم در بیرون از خانه قابل استفاده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراحی سوراخ‌های مثلثی در این طرح، اجازه‌ی ورود نور را به درون لانه می‌دهند و با وجود شیب تند سقف از خشک ماندن داخل لانه اطمینان حاصل می‌شود. می‌توان در این لانه یک بالش قرار داد تا حیوان در آن استراحت کند یا یک تکه چوب در درون آن گذاشت تا حیوان خانگی از آن بالا برود و از خود محافظت نماید. یکی از بهترین ویژگی‌های این لانه این است که قطعاتش با آهنرباهای قوی به‌ هم متصل می‌شوند. بنابراین سرهم کردن آن آسان است و در هنگام نیاز به تمیز کردن منزل به راحتی جمع می‌شود. طراحی آهنرباها به اندازه‌ی کافی قوی هستند و حیوان نمی‌تواند آن‌ها را از هم جدا کند.

ذخیره عکس
طراحی مبلمان جدید حیوانات خانگی

طراحان درباره‌ی آینده‌ی طراحی مبلمان مدرن برای حیوانات خانگی خوش‌بین هستند: " ما امیدواریم که این شرکت طراح بتواند به ایجاد فضایی کمک کند که در آن حیوانات و انسان‌ها نه تنها از احساسات هم باخبر باشند، بلکه بتوانند آن‌را با هم به اشتراک بگذارند."

ذخیره عکس

شما چه ایده‌هایی در این باره دارید با طراگاه در میان بگذارید.

 

                           کانال


بازدید : 108,736 بار

25 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی مبلمان مدرنطراحی خلاقانهطراحیهمزیستیمبلمان

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:56