طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

فاطمه براتیامیرحسین صرامیمهرداد زواره محمدیامید ضرغامیمیثم ذکریاییبیژن شجاعینادیا خوشخویایزدیار اهیشرکت رویا طرح داخلیبهرام شکوهیانالهام صحافیویدا لطفی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

هفت نمونه از مبل‌های ال شکل

اگر برای دکوراسیون داخلی خانه‌تان به دنبال مبل L می‌گردید، دیدن این نمونه‌ها می‌تواند کمک‌تان کند.

بازدید : 10,611 بار

25 بهمن 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در این مقاله‌ی طراگاه، هفت طرح مبلمان به شکل L آورده شده است. با دیدن این طرح‌ها و انتخاب مبل مورد علاقه‌تان، می‌توانید موقع انتخاب در بازار هم دید بازتری داشته باشید. شاید هم بخواهید مبل‌تان را سفارش دهید. در این‌ صورت، دیدی کلی خواهید داشت و خواسته‌تان را بهتر تشخیص می‌دهید.

ذخیره عکس
مبل L شکل

این طرح کلاسیک چرمی، هنوز هم طرفدار‌های زیادی دارد. با این که طرحی ساده دارد، ولی وقارش بسیاری از افراد را جذب می‌کند. اگر از این طرح خوش‌تان میاید، به احتمال زیاد سادگی در دکوراسیون برای‌تان جذاب است.

ذخیره عکس
مبل چرمی

مبل‌های پارچه‌ای مثل این، گرم‌تر از نمونه‌های چرمی هستند. البته شکوه چرم را ندارند. اگر از این طرح خوش‌تان میاید، به دنبال مبلی بگردید که بافت پارچه‌اش مشخص باشد.

ذخیره عکس
مبل های پارچه ای

این نمونه مبلمان، به درد دکوراسیونی می‌خورد که با دید «مینیمال» (minimal، طراحی با حداقل پیچیدگی و حداکثر سادگی) طراحی شده باشد. اگر زیبایی را در سادگی ببینید، چنین طرحی می‌تواند به نظرتان جذاب بیاید.

ذخیره عکس
مبل مینیمال

مبل‌هایی که با کوسن پوشانده شده‌اند، ممکن است دکوراسیون‌تان را شلوغ کنند. ولی دست‌تان را باز می‌گذارند تا آرایش کوسن‌شان را به هر شکلی که دوست دارید، درست کنید. همین‌طور، راحتی‌شان هم با دیگر نمونه‌ها قابل مقایسه نیست؛ مخصوصا در فصل‌های سردی مثل زمستان. البته اگر شلوغی را دوست داشته باشید، این مبلمان برای‌ دکوراسیون خانه‌تان مشکلی به وجود نخواهد آورد. من هم موافقم که اتاق، شلوغ‌اش قشنگ است!

ذخیره عکس
مبل با کوسن های محتلف

وقتی حرف از مبلمان L شکل می‌شود، فورا گوشه‌هایی تیز را تصور می‌کنیم. ولی در این طرح، گوشه‌ها گرد شده‌اند. با این کار، توجه بیننده به گوشه جمع نمی‌شود و در نتیجه، اتاق بزرگتر به نظر می‌رسد. اگر خانه‌تان کوچک است و می‌خواهید با چیدمان دکوراسیون بزرگ‌تر به نظر برسد، بهتر است مبل‌های L را در نظر نیاورید؛ ولی باز هم چنین مبلی بهتر از نمونه‌های گوشه‌دار است.

ذخیره عکس
گوشه های گرد مبل L شکل

در این نمونه، مبل‌ها از هم جدا هستند. با این حساب، به راحتی می‌توانید جابه‌جایشان کنید. حتی می‌توانید آن‌ها را به هر شکلی که دوست دارید، بچینید. به این ترتیب دکوراسیون داخلی خانه‌تان هم به هم نمی‌ریزد و دست‌تان در چیدن وسایل بازتر است. شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که دوست دارند طرح‌های جدیدی را با اسباب خانه‌شان بسازند. در این صورت، به دنبال مبلی باشید که قسمت‌هایش از هم جدا بشوند.

ذخیره عکس
مبل های از هم جدا

به نظر می‌رسد این طرح کمی به توضیح نیاز داشته باشد. زیر این مبل‌ها فوم سخت و پشت‌شان اسفنج نرم قرار گرفته است. به این ترتیب، نه داخل‌شان فرو می‌روید و نه از راحتی‌تان کم می‌شود. این مورد را برای این نشان‌تان دادیم که فراموش نکنید دیدن کفایت نمی‌کند، باید روی مبل بنشینید. در نظر داشته باشید که دکوراسیون‌خانه‌تان تنها برای زیبایی نیست، بلکه کاربردپذیری هم بسیار مهم است.

ذخیره عکس
مبل اسفنجی

این مقاله‌ی طراگاه هم مثل همین مبل بود. برای این که منظورمان را متوجه شوید، نیاز بود که تا انتهایش را مطالعه کنید؛ نه این که فقط عکس‌هایش را ببینید!


بازدید : 10,611 بار

25 بهمن 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 26 May , 19:26