طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سهیل براکمحمد احمدیkaveh maleknejadرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییمحمد غفارینیلپر info@nilper.irمحمد داوریآزاده شاهچراغیشرکت رویا طرح داخلینادیا خوشخویسیروس مهراندیشنگار محمدی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

یخچال هوشمند

تکنولوژی توانسته است به ما در این عرصه یاری برساند.

بازدید : 35,758 بار

02 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی تنها در کالبد خانه خلاصه نمی شود، وسایل زیبا و هوشمند می توانند خانه ی شما را از محیطی خسته کننده به محیطی جذاب و سرگرم کننده تغییر دهند. با طراگاه نگاهی بیاندازیم به طرحی از یک تکنولوژی  هوشمند درآشپزخانه.

ذخیره عکس
یخچال هوشمند

در سال 2010 طراحی به نام اشلی لگ (Ashley Legg ) ایده ی یک یخچال هوشمند را مطرح کرد که برای 5 سال گذشته یک پدیده ی عجیب بود، اما امروزه می توان به داشتن کامپیوتر و تلویزیون روی یخچال فکر کرد. بخشی از وسایل که معمولا اینجا قرار نداشته اند. این نوع از یخچال فریزرها با تکنولوژی هوشمند خود به نام جارویس (JARVIS) شخصیتی جدید به آشپزخانه ی ما بخشیده اند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

 این مجموعه دارای سطحی لمسی است و دوربین هایی که در کنار یخچال تعبیه شده اند، می تواند به ما در انتخاب وعده غذایی کمک کنند. تشخیص میدهند که چه چیزی در یخچال باید نگهداری شود و چه چیزی از اجزای آن در معرض فساد هستند. این وسیله ی هوشمند به ما وعده های غذایی را پیشنهاد میدهد و طرز تهیه ی آن ها را نیز بر مبنای چیزی که در یخچال وجود دارد نشان میدهد. یخچال هوشمند  به ما این امکان را  نیز می دهد که حتی خرید غذا را از صفحه ی روی در یخچال انجام دهیم.

ذخیره عکس
تکنولوژی در خانه

شاید وقت آن رسیده است که لوازم خانه ی ما، حتی به جای ما فکر کنند. این تکنولوژی با ایده های جالبی همراه بود شما اگر ایده ی یا پیشنهادی دارید با ما درمیان بگذارید.


بازدید : 35,758 بار

02 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 27 June , 08:01