طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

بهمن احمدیمهدی علیزادهحسین نوروزیمهرداد زواره محمدیداوود آبادیهدی شکریانحمید عرفانیانناهیده تقویایزدیار اهیپرهام شکوهیمازیار فخرقاسمیmohammad marvasty
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ایده هایی برای جا کفشی های داخلی

چگونه کفش هایمان را داخل راهرو نگهداری کنیم؟

بازدید : 23,959 بار

21 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مهم نیست چند جفت پا در خانه شما زندگی می کند! یا در کدام فصل سال به سر می برید؛ حتی اگر بزرگترین جاکفشی موجود را هم داشته باشید، باز هم یک چیز از کنترل شما خارج است.

با طراگاه همراه باشید تا یادبگیرید چگونه کفش هایتان را داخل راهرو نگهداری کنید.

ذخیره عکس

مهم نیست چند جفت پا در خانه شما زندگی می کند! یا در کدام فصل سال به سر می برید؛ حتی اگر بزرگترین جاکفشی موجود را هم داشته باشید، باز هم یک چیز از کنترل شما خارج است: انبوه وحشنتاکی از کفش در جلوی درب ورودی خانه! دلیل اصلی آن هم این است که وقتی به خانه می رسید، به نشانه بازگشت به آسودگی و رهایی از دنیای پرفشار بیرون، به هر نحوی که شده کفش هایتان را درمی آورید و به گوشه ای می اندازید! حال طراگاه می خواهد راهکارهایی برای رهایی از این مشکل و نگهداری سازماندهی شده کفش ها در راهروی داخلی ارائه کند. با ما همراه باشید.

اگر در راهروی داخلی خانه، درست پس از بسته شدن درب مکانی مختص نگهداری کفش ها داشته باشید و خودتان را ملزم کنید تا کفش هایتان را در آن قرار دهید، خود را از آشفتگی آن ها خلاص خواهید کرد. نصب دو ردیف میله مسی به صورت زیر، با صرف کمترین هزینه و اشغال کمترین فضاٰ مشکل را به راحتی حل خواهد کرد.

ذخیره عکس
چگونه کفش هایمان را داخل راهرو نگهداری کنیم؟

اما اگر راهرویی به آن شکل ندارید یا می خواهید کفش هایتان را خارج از دید نگه دارید، بهتر است از این دراورهای کم عرض و مخصوص استفاده کنید که کاملن تمیز و مینیمال به نظر می رسند و می توانید در هر اتاقی از آن ها استفاده کنید.

ذخیره عکس
استفاده از دراورهای کم عرض

حتی می توانید  جاکفشی غافلگیرکننده تری داشته باشید! مثلن با قرار دادن یک نیمکت قدیمی و مستعمل در راهرو، هروقت که از راه رسیدید، شال و کلاهتان را روی آن گذاشته و کفش هایتان را نیز در زیر آن قرار دهید.

ذخیره عکس
جاکفشی غافلگیرکننده تری

برای نگهداری چکمه ها و بوت ها به هنگام بازگشت به خانه پس از یک هوای بارانی، می توانید از جعبه های چرخدار و روباز چوبی استفاده کنید که رطوبت را به خود جذب کرده وچکمه هایتان را برای خروج بعدیتان از خانه آماده می کند.

ذخیره عکس
جعبه های چرخدار و روباز چوبی

در خانه های کوچک نگهداری کفش ها باید خلاقانه تر باشد. علاوه بر آن که باید از به هم ریختگی به دور باشد، باید فضای کافی نیز در اختیار داشته باشد. تعبیه یک جاکفشی کشویی در زیر پلکان و درست هم عرض و جاسازی شده با خود پلکان، یکی از این ایده های خلاقانه است که هر دو نیاز را برآورده می کند.

ذخیره عکس
جاکفشی کشویی در زیر پلکان

اگربه دنبال طرح های مدرن تر می گردید، شاید قفسه های مکعبی شکل نصب شده بر دیوار با داشتن ظرفیت زیاد، شما را راضی کند.

ذخیره عکس
قفسه های مکعبی شکل

حتی می توانید جاکفشی را به یکی از المان های نمایشی دکورتان تبدیل کنید. یک قفسه شیشه ای کوتاه بردارید و کفش های مورد علاقه تان را در ویترین به نمایش بگذارید.

ذخیره عکس
قفسه شیشه ای کوتاه

توری ها گزینه های کم هزینه و جمع و جوری برای نگهداری کفش ها هستند. با نصب یک جفت از آن ها روی دیوار، می توانید کفش ها و وسایل مرتبط را روی آن قرار دهید.

ذخیره عکس
توری

اما پیشنهاد آخر برای مجردهاست! برای صرفه جویی در استفاده از فضا، طاقچه ها یا قفسه هایی بر روی نیمکت نصب کرده و همانند یک فروشگاه کفش هایتان را روی آن بچینید. در این حالت کفش های تمیز و موردعلاقه تان می توانند در دل دکوراسیون خودنمایی کنند.

ذخیره عکس
قفسه های فروشگاهی

ایده های خود را در زمینه دکوراسیون کارا با طراگاه به اشتراک بگذارید.


بازدید : 23,959 بار

21 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 23:44