طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

بلوک سبک لیپرامین جعفری منشجمال احمدی شلحهشركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)finnwoodبهمن احمدیانیتا  فضلیجلیل موسویهومن بالازادهرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییرضا مفاخرفرهاد علیزاده افشار
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

هوشمند یا سبز ، مساله این است...

یک پیمایش جدید از 500 ساختمان در هفت شهر بزرگ در سراسر ایالات متحده

بازدید : 16,355 بار

04 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

این پیمایش نشان میدهد که سازندگان ساختمانها به ایمنی و امنیت بیش از پایداری و بهروه وری اهمیت میدهند.

براساس این پیمایش که توسط هانیول (Honeywell) و( KRC Research )انجام شده است، با اینکه نگرانی های بیشتری متوجه ایمنی ساختمان است ( در82% مدیران ساختمانها ) با این حال تمایلی که باور نکردنی نیز به بهره مندی از ابتکارات سبز وجود دارد. در نتیجه الویت بندی نیمی از افراد مورد بررسی (53%) نشان داد که ساختمانهای آنها مجهز به تکنولوژی مناسب جهت به حداکثر رساندن راندمان انرژی و پایداری نیستند.

هوشمندی ساختمانها درایالات متحده نسبتا کم است، براساس رتبه دهی هانیول، رتبه ی ساختمانهای هوشمند رتبه ای حول و حوش 35 در یک مقیاس 1 تا 100 است. برای فرودگاه های کشور، دفاتر دولتی و بیمارستانهای با رتبه ی بیش از میانگین، اوضاع کمی متفاوت است، ساختمانهای عمومی به طور متوسط نمره 43 را در مقایسه با ساختمانهای خصوصی با نمره 35 کسب کرده اند. 51% پاسخ دهندگان گفته اند در ساختمانهای آنها روی ایمنی به عنوان معیار اصلی ساختمان هوشمند تمرکز شده است درحالی که 27% دارایی های سبز و 22% جانب دارایی های مولد را گرفته اند.

این پیمایش به طور خاص روی امکانات پایه ای و تکنولوژی مورد استفاده برای ایمن، سبز و مولد ساختن بناها تمرکز دارد و سه ارزش شاخص در ساختمان سازی ایالات متحده را در نظر دارد: سیستم تشخیص آتش، وسایل کارآمد و لوازم جانبی و دسترسی بی سیم به زیرساختهای سیمی .

ذخیره عکس
هوشمندی ساختمانها

طراگاه در صدد ارائه مطالب و پروژه های مفید برای شما کاربران محترم است با همراهی طراگاه با این نمونه ها آشنا شوید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


بازدید : 16,355 بار

04 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 26 May , 19:27