طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

رضا نجفیانحبیب الله نیکنامینیما کیوانیبلوک سبک لیپرمرضیه مجدالاشرافیمحمد قديريمـــهـکامه کــرمانـیبهمن احمدیشرکت رویا طرح داخلیمرتضی صادقیشهاب میرزاییانهومن بالازاده
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ترفندهایی کلیدی برای زیباسازی دکوراسیون حمام با افزودن رنگ

روش‌های انرژی بخشیدن به حمام با رنگ و نورپردازی

بازدید : 30,009 بار

29 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

یک حمام کاملاً سفید، مطمئناً حس پاکیزگی را به همه القا می‌کند. اما اگر کمی رنگ به این دکوراسیون بیفزاییم، انرژی فراوانی به فضا بخشیده می‌شود. در ادامه، طراگاه شما را با روش‌های انرژی بخشیدن به دکوراسیون داخلی حمام با رنگ و نورپردازی آشنا می‌کند و نقش افزودن رنگ در زیباسازی دکوراسیون حمام را باهم می‌بینیم.

ذخیره عکس
دکوراسیون حمام

اگر فضای حمام منزل‌تان به اندازه‌ی کافی بزرگ است، می‌توانید چندین رنگ در آن به‌کار ببرید. البته میزان این رنگ نباید بیش از حد باشد تا حس لطافت و تمیزی حمام حفظ گردد. ترکیب رنگ‌های خنثی با عناصر رنگارنگ و طرح‌ سبد و چهارپایه‌ی چوبی، تعادل بسیار خوبی در دکوراسیون ایجاد می‌کند. قرار دادن کابینت‌های رنگی در حمام‌های بزرگ، تاثیر به‌سزایی در زیباشدن فضا دارد. رنگ‌ها را به سلیقه‌ی خود انتخاب نمایید و دقت کنید که بین رنگ‌ها، هماهنگی خوبی برقرار باشد. اگر فضای حمام‌تان کوچک است، حداکثر دو رنگ متفاوت به دکوراسیون بیفزایید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

ترکیب کاشی‌های ساده با چوب، دکوراسیون حمام را بسیار زیبا می‌کند. البته باید جنس چوب ضد‌آب باشد، اما برای اطمینان بهتر است در قسمت‌هایی از چوب استفاده کنید که حداقل تماس را با آب دارند. با چنین طراحی زیبایی، دکوراسیون شما منحصر‌به یک دوره‌ی خاص نمی‌شود و سالیان متوالی زیبایی و شیک بودنش حفظ می‌گردد. اجازه دهید که مواد طبیعی کار خود را در تکمیل دکوراسیون حمام انجام دهند.

ذخیره عکس
دکوراسیون حمام

در تصویری که مشاهده می‌کنید، پارتیشن شیشه‌ای مانع از رسیدن رطوبت بیش از حد به چوب می‌شود و کاشی‌های کف سنگ مرمری نقش مهمی در دکوراسیون بی‌نقص این حمام دارند. کاشی‌های سایز بزرگ، فضای حمام را بزرگ‌تر از آن‌چه که هست نشان می‌دهند. اگر حمام کوچکی دارید، به‌جای موزاییک‌های کوچک معمول، از کاشی‌های بزرگ استفاده کنید. طبق سلیقه‌ی خود طرح کاشی‌های دیوار و کف را متناسب با هم انتخاب نمایید تا انرژی مثبت بین آن‌ها جاری شود و فضای حمام را دربر بگیرد. 

ذخیره عکس
دکوراسیون حمام

اگر به دنبال یک دکوراسیون چشم‌گیر و متفاوت برای حمام منزلتان هستید، نقش نورپردازی را دست کم نگیرید. نصب لامپ‌هایی که تغییر رنگ می‌‌دهند، هزینه‌ی کمتری نسبت به تغییر دکوراسیون دارد و رنگ‌های زیبایی به حمام شما می‌افزاید. در حمامی که مشاهده می‌کنید، ویژگی‌های فضا با رنگ‌های مختلف شدیدا تغییر پیدا می‌کند. چنین لامپ‌هایی قابلیت کنترل و انتخاب رنگ را نیز دارند. به‌کاربردن سنگ‌‌های سیاه و تیره رنگ در حمام شاید چندان متداول نباشد، اما سلیقه‌ی خاص و متفاوت صاحب‌خانه را به نمایش می‌گذارد. در این حمام زیبا، پنجره‌ی هوشمندی نصب شده است که با فشار دکمه مات می‌شود و از حریم خصوصی افراد محافظت می‌کند و با فشار دیگری، فوراً شفاف می‌گردد. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

شما برای زیباترشدن حمام منزلتان چه ایده‌هایی دارید؟ با طراگاه در میان بگذارید.

 

   کانال


بازدید : 30,009 بار

29 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی معماریدکوراسیون داخلیدکوراسیون حمام و سرویس بهداشتیدکوراسیون حمامحمامایدهنورپردازیکاشی

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:58