طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

فرامرز گشایشیzahra sadeghiFarzin Forouzanحمید عرفانیانmahmood Ghasemiآذران پلاستیک azaran-plasticحسین نوروزیعلی رضا بندر ابادمهرداد زواره محمدیامید حیدری پوریسلیمانیالناز پائیز
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی اتاق‌های گالری به آثار متحرکِ سه‌بعدی

نقاشی‌های شفاف و سه بعدیِ « پیتر زیمرمان» بر طبقات موزه‌ی «فریبورگ»

بازدید : 124,808 بار

10 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در موزه‌ی فورنئوکونست(museum fürneuekunst)، واقع در فریبورگ(freiburg) پیتر زیمرمان(peter zimmermann ) اتاق‌های گالری را به آثار متحرکِ سه بعدی و خیره کننده‌ای اختصاص داده است. او طبقات موزه را تبدیل به پرده‌های نقاشی برای به تصویر کشیدنِ، حباب‌هایِ براق به‌هم پیوسته کرده است. این طرح‌های سه‌بعدی که مساحتی حدودِ 425 متر مربع را پوشش داده‌اند، در قالبی سیال و انتزاعی در طول اتاق‌های گالری، به‌صورت مارپیچ امتداد یافته‌اند. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
طراحی اتاق‌های گالری به آثار متحرکِ سه‌بعدی

آموزشگاه فریبورگ نه تنها آثارِ سابق موزه به‌عنوان آموزشگاهی دخترانه را منعکس می‌کند، بلکه تردیدهای هنرمندان نسبت به روش های متعارفِ آموزش و ارتباطات از قبیل دایرة المعارف و سفرنامه‌ها را هم  به تصویر می‌کشد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

این آموزشگاه تغییر اجتماعی اطلاعات از حالتِ «مجموعه دانش سازمان یافته» را به «دانشِ مشارکتی» یا تولید ایده یا محتوا با مشارکت گروهی از افرادو از دایرة المعارف ها به دانش نامه های آزاد بازتاب میدهد. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

سطحِ درخشان نقاشی ها و ترکیبِ چندلایه آن ها بر مبنای واحدهای کامپیوتری نما پردازی شده است. آموزشگاه فریبورگ بر مبنای نفوذ رسانه ی دیجیتالی در نقاشیِ معاصر، چشم اندازهایی نقاشی مانند، پیچیده و رنگارنگ از جهان را ارائه می دهد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

تمای فضاهای داخلی اتاق‌ها  تبدیل به اثرات متحرکِ سه بعدیِ شده اند. فضای داخلی موزه به بوم‌های نقاشی برای به تصویر کشیدنِ طرح‌های شفاف و درخشان تبدیل شده‌اند این طرح‌های سه بعدی و شفاف به صورت سیال و انتزاعی با حرکتی مارپیچ در بین اتاق‌ها امتداد می‌یابند و هم‌دیگر را قطع می‌کنند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

انعکاسِ نقاشی‌های روغنی بر کف‌پوش‌های آغشته به ماده‌ی براق صنعتی دیده می‌شود.بازدیدکنندگان  برای اینکه بیشتر با محیط داخلی موزه ارتباط برقرار کنند، دعوت به نشستن، ایستادن یا قدم زدن شده اند. سطوحِ براق و  ترکیبِ چند لایه‌ی آن‌ها، تمام طراحی‌های سه بعدی را انعکاس می‌دهند. این طرح‌های براق مساحتی حدود 425 متر مربع را فضای موزه پوشش داده‌اند.

ذخیره عکس
طراحی اتاق‌های گالری به آثار متحرکِ سه‌بعدی

در قالب نقاشی‌های پیچیده و رنگارنگ چشم اندازهایی از جهان، را می توان به تصویر کشید. با طراگاه همراه اشید. 

 

   کانال


بازدید : 124,808 بار

10 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی فضای داخلینقاشی سه بعدیطرح‌های براقفضای داخلی موزهاتاق‌های گالریآثار متحرکِ سه بعدی

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 20:14