طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

آرش غلامعلی طهرانیپویا ریاضی خواهسهراب رفعتبیژن شجاعیجمال احمدی شلحهميثم ذکرياييامیرحسین امیریمحمد احمدیمحمد قديريصفورا شریعتیمحمد فخری داریانامین قشقایی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

راهکارهایی برای ساماندهی چیدمان میزهای تحریر

چگونه از چالش به هم ریختگی میزهای تحریر خلاص شویم؟

بازدید : 31,912 بار

30 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

اکثر شما تمام تابستان را به دور از استرس مرتب کردن و ساماندهی اتاق و میز تحریرتان سپری کرده اید. ولی با نزدیک تر شدن سال نو تحصیلی، این استرس کم کم سر باز می کند! شاید امسال بخواهید تغییراتی ایجاد کرده تا به مدت طولانی تری بتوانید میزتان را مرتب ببینید. در این مورد چند راهکار و وسیله فرعی می توانند بسیار کمک کننده باشند. طراگاه ایده هایی را که فکر می کرده قادرند علاوه بر مرتب نگه داشتن میز و اتاق شما، به زیبایی و جلوه آن نیز بیفزایند به شما معرفی می کند.

ذخیره عکس

این گلدان کوچک بامزه، یک کاکتوس چوب پنبه ای است. آن را روی میزتان قرار داده و یادداشت ها و یادآورهایتان را به آن سنجاق  کنید. با این کار می توانید درصد قابل توجهی از به هم ریختگی میزتان را که مربوط به کاغذها و یادداشت های کوچک است کنترل کنید. بهتر است آن را میان کاکتوس های واقعی دیگر نگه دارید؛ با این تفاوت که نیاز به مراقبت هم ندارد!

ذخیره عکس

همیشه چیزهای متفرقه ای روی میز هستند که ما دوست داریم جایی باشد که بتوانیم همه آن ها را برای آزاد کردن فضای میز در آن جا قرار دهیم. در این مورد شاید یک "جایگاه ذخیره لامپ ادیسون" تنها چیزی باشد که به آن نیاز داریم. لامپ های رومیزی سنتی تحت عنوان "لامپ ادیسون" دارای جایگاه هایی هستند که می توانیم وسایل متفرقه ای از قبیل موبایل، تبلت، عینک آفتابی، ساعت مچی و... را در آن قرار دهیم.

ذخیره عکس

اما وسایل مشابهی هم هستند که فقط مخصوص سازماندهی روی میز ساخته می شوند. یک سازمان دهنده ساده چوبی نظیر این حتی می تواند کیف پول و دسته کلید شما را نیز در خود نگه دارد.

ذخیره عکس

گاهی شما ترجیح می دهید میز کارتان را کاملن خالی از هرچیزی کنید، حتی از یک سازمان دهنده! در این صورت سازمان دهنده های دیواری می توانند به کمک شما بیایند. می توانید خودتان این سازمان دهنده ها را با یک تخته چندلا، مقداری چرم، پارچه یا کاغذ ضخیم به همراه چسب و یک مته، بسازید و از دیوار بیاویزید.

ذخیره عکس

جامدادی ها نیز سازمان دهنده های مشابهی هستند که در هر خانه ای نمونه ای از آن ها در شکل و اندازه های مختلف یافت می شود. مثل این جامدادیِ ساده به شکل خانه ای رنگی که سقف شیروانی آن برداشته شده است:

ذخیره عکس

برای نگهداری چیزهای کوچکتر نظیر سنجاق ها و گیره های کاغذ از ظرف های کوچک و شکیل تزئینی استفاده کنید. مانند این ظرف های شیشه ای که با نوارهای طلایی رنگ تزئین شده اند:

ذخیره عکس

اما برای آن که خیال خود را از هرگونه سازماندهی وسایل بر روی میز راحت کنید، چطور است که از یک ستِ کامل سازمان دهنده استفاده کنید؟! هر ست شامل چند سازمان دهنده در اندازه ها و اشکال مختلف ولی هماهنگ با یکدیگر است. یکی برای سازمان دهی کاغذها و پوشه ها، یکی به عنوان جامدادی و سازماندهنده هایی برای گیره ها، سنجاق ها و سایر وسایل متفرقه.

ذخیره عکس

شما چه ایده هایی برای مرتب کردن و سامان دهی وسایلتان می شناسید؟ طراگاه را در جریان بگذارید.

ذخیره عکس

بازدید : 31,912 بار

30 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاسازماندهی میز تحریرساماندهی اتاقجامدادیسازمان دهنده

مطالب محبوب »

Saturday , 24 June , 11:25