طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

علیرضا فخفوریمیثم ذکریاییشرکت رویا طرح داخلیسهیل براکفریناز رضویکمال کمونهمرتضی صادقیاکوآرکفرامرز گشایشیامیر قاسمیجمال احمدی شلحهآذران پلاستیک azaran-plastic
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

9ترفند ساده برای چیدمان مدرن قاب‌عکس‌ها روی دیوار

روش‌هایی برای سازماندهی دیوارعکس مدرن

بازدید : 21,783 بار

26 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

دکوراسیون مدرن واقعا زیبا است اما به همان اندازه پیدا کردن منبع الهامی برای آن دشوار است. اغلب هم به این دلیل که بیشتر مردم فکر می‌کنند مدرن یعنی مینیمال! تفکری که حق مطلب را در مورد کلمه مدرن به‌خوبی ادا نمی‌کند. داشتن یک دیوار عکس می‌تواند به‌خوبی اهداف مدرنی را که در منزل شما دنبال می‌کنید تحقق بخشد. اما چگونه؟ طراگاه روش‌هایی برای سازماندهی دیوار عکس‌تان ارائه کرده که با اجرای‌شان فورا تأثیرات دکوری مدرن را در منزل‌تان خواهید دید.

ذخیره عکس

1-    یک بخش از دیوار عکس‌تان را به نگه‌داری عکس‌های یک‌رنگ  اختصاص دهید. یک رنگ را انتخاب کنید و مطمئن شوید که همه طرح‌ها و عکس‌ها با آن مطابقت می‌کنند. این کار فضای‌تان را دوست داشتنی‌تر می‌کند بدون آن‌که ایجاد حواس‌پرتی کند.

ذخیره عکس

 

 

2-    سیاه‌و‌سفید یک تم کلاسیک برای خانه‌های مدرن است. اگر نگران آن هستید که استفاده از رنگ به فضای مدرن‌تان آسیب می‌زند همه‌ی عکس‌های‌تان را در مقیاس سیاه و سفید نگه دارید.

ذخیره عکس

 

 

3-    بدون شک اینستاگرام می‌تواند بهترین دوست شما در این زمینه باشد؛ حتی اگر خانه‌تان بهشتی مدرن است! "اینستا اسنپ" (Insta Snap)‌های محبوب خود را انتخاب کرده و آن‌ها را در مربع‌های کوچک سیاه‌‌وسفید چاپ کنید.

در آخر آن‌ها‌ را برای ایجاد یک تأثیر دوست‌داشتنی مکعبی روی دیوارتان مرتب کنید.

ذخیره عکس

 

 

4-    اگر می خواهید عکس‌ها را بالای یک نیمکت یا وسیله‌ای مشابه چیدمان کنید، حتما یک خط فرضی را به‌عنوان پایه و اساس ساخت دیوار عکس‌تان در نظر بگیرید.

حال مرتب‌سازی عکس‌ها خود یک کار هنری است.

ذخیره عکس

 

 

5-    بسیاری از خانه‌های مدرن میل به نمایش سادگی دارند حتی در انتخاب و چیدمان مبلمان! شما هم می‌توانید عکس‌هایی با طرح‌های اولیه و خطوط سیاه را برای دیوار عکس‌تان انتخاب کنید. این طرح‌ها به خصوص برای سرویس بهداشتی و حمام‌ها مناسب‌اند؛ مکان‌هایی که نیاز به آرامش دارند.

ذخیره عکس

 

 

 

6-    هم‌چنین شما می‌توانید برای دیوار عکس‌تان از طاقچه‌ها نیز استفاده کنید، به‌خصوص وقتی که عکس‌هایتان هم‌رنگ هستند می‌توانید آن‌ها را در یک ردیف طاقچه قرار دهید.

ذخیره عکس

 

 

7-    خیلی‌ها برای دیوار عکس بر روی کارایی آن تمرکز دارند. اگر شما هم جزو این دسته هستید دیوار عکسی متقارن با واحد‌های مربعی برای خود بسازید.

در این حالت می‌توانید به‌راحتی عکس‌ها را جا‌به‌جا کرده و عکس‌های جدید جایگزین کنید.

ذخیره عکس

 

 

8-    اما برای آن‌که کمی مدرن‌تر شوید می‌توانید یک تابلوی آبستره پر‌رنگ و لعاب را در میان انبوهی از طرح‌های سیاه‌و‌سفید قرار دهید.

شاید این تابلو تنها چیزی باشد که اتاق‌نشیمن مدرنتان به آن نیاز دارد!

9-    در پایان توجه داشته باشید که دیوار عکس الزاما نباید شکل گالری به‌خود بگیرد. اگر با زدن فقط یک یا دو عکس احساس راحتی بیشتری‌ می‌کنید معطل نکنید! با چاپ آن‌ها در سایز بزرگ و آویختن‌شان در اتاق‌نشیمن، آوای خلوص مدرنیته را در خانه‌تان طنین‌انداز کنید.

ذخیره عکس

ایده‌های مدرن خودرا در زمینه‌ی دکوراسیون داخلی منزل‌تان را به طراگاه معرفی کنید.


بازدید : 21,783 بار

26 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادیوار عکسمدرندکوراسیونقابمنزلقلب‌عکس

مطالب محبوب »

Tuesday , 30 May , 03:09