طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ویستابست vista bestkaveh maleknejadمرتضی صادقیسیروس مهراندیشامین قشقاییبیژن شجاعیویدا لطفیاکبر تقی زادهسپیده بهروزینیلپر info@nilper.irفرامرز گشایشیمحمد اسدالهی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

مرکز ورزشی سنگاپور

نگاهی به برترین سازه های 2015

بازدید : 42,728 بار

18 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در ژوئن ۲۰۱۴ سنگاپور افتتاحیه اولین مرکز ورزش و سرگرمی را در ورزشگاه توپی خود جشن گرفت .این مرکز ورزشی واقع در سایت ۳۵هکتاری کنار دریا یک اکوسیستم منحصر به فرد تفریحی، ورزشی را در محور اصلی میان مرکز شهر و حومه در حال گسترش سنگاپور فراهم نموده است. با طراگاه نگاهی می اندازیم به این سازه برتر 2015.

ذخیره عکس
مرکز ورزشی سنگاپور

ورزشگاه توپی یک پروژه کلیدی در طرح جامع توسعه شهری و توسعه امکانات ورزشی دولت سنگاپور است، چشم انداز ۲۰۳۰ ورزشی سنگاپور یک جامعه پایدار، سالم و فعال در تمام سطوح را ترویج می کند. 

ذخیره عکس

این مکان از همان ابتدا برای استفاده بلند مدت طراحی شده و به یک استاندارد جدید برای سازگاری و یکپارچه سازی اجتماعی مبدل شده است. این مجموعه ی ورزشی با هدف فراهم آوردن مکانی برتر برای رویدادهای مهم ورزشی و گردهمایی های عمومی در سطح جهانی ساخته شده است و هر روز در طول سال مشارکت مردم را بر می انگیزد. بر اساس این دیدگاه، ورزشگاه توپی طرح جامعی را محقق نموده که برای ساماندهی موقعیت استراتژیک سایت و ایجاد نقطه عطفی جدید از لحاظ فضا، فرم و کیفیت طراحی شده است.

در قلب مجموعه ی ورزشی استادیوم ملی جدید با ۵۵۰۰۰ جایگاه، تهویه ی مطبوع ، یک سقف متحرک و صندلی های جمع شو وجود دارد. این استادیوم اولین استادیومی در جهان است که توانایی میزبانی دو و میدانی، فوتبال، راگبی و کریکت را در یک مکان تنها با تغییر حالت آن ظرف ۴۸ ساعت دارد .

ذخیره عکس
ذخیره عکس

با ما در معرفی این سازه های برتر همراه باشید.


بازدید : 42,728 بار

18 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 30 May , 03:15