طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

finnwoodجلیل موسویسجاد اسدیسپهر دانشBabak Abbasiندا عاشوریانمحمد مرتجینادیا خوشخویاسماعیل سحاب رحمن پناهmostafa ahmadiپمپ ابارا اباراسهراب رفعت
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

خانه ی صوفیا

طراحی خانه تماشایی در دل طبیعت زیبای روستاهای بلغارستان

بازدید : 10,145 بار

16 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

این خانه ی زیبا کاری از گروه معمارانI/O بر روی یک تپه قرار گرفته است و دید بسیار جذابی به مناظر اطراف دارد، می توان این خانه را نمونه ی خوبی از طراحی منظر دانست، برای بررسی طراحی منحصر به فرد این پروژه با طراگاه باشید .

ذخیره عکس
خانه ی صوفیا

خانه ی سوفیا روی یک تپه در یکی از روستاهای بلغارستان و در میان زمین های کشاورزی واقع شده است. محل احداث این خانه به خاطر دو ویژگی خاص متمایز می باشد، چشم انداز وسیع و قابلیت دیده شدن از فاصله دور.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

 

طراح توانسته است یک دید 360 درجه به وجود آورد در حالیکه حریم خصوصی را حفظ می کند و فضایی کاملا باز را در خانه فراهم می آورد. شکل هندسی بام که دربالای حجم قرار گرفته است، فضای پیچیده ای را در داخل به وجود آورده و معلق بودن سازه ی فلزی این حس را تشدید می کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

تقارن و مصالحی که در دکوراسیون خانه استفاده شده ظاهری خاص به آن داده است که با محیط روستایی مطابقت دارد و برنامه های بلند پروازانه خانه را متعادل می کند. مصالحی که در فضای داخلی به کار برده شده چوب های محلی با روکش فلزی می باشند که بین فضای داخلی و محیط اطراف تعادل ایجاد کرده اند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

تلفیق خوبی از طراحی منظر و دکوراسیون پروژه هایی از این دست را به یک شاهکار بدل کرده است، نظرات و ایده های خود در این مورد را با طراگاه در میان بگذارید.

 


بازدید : 10,145 بار

16 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 26 May , 19:23