طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سپهر دانشعلی رضا بندر ابادامین قشقاییبهمن احمدیبلوک سبک لیپرنادیا خوشخویمـــهـکامه کــرمانـیصادق صیدبیگیمرتضی صادقینیما کیوانیعلیرضا شرافتیشرکت رویا طرح داخلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی فضاهای داخلی شرکت هارمن (Hörmanncompany)

چگونه فضای اداری متفاوت داشته باشیم؟

بازدید : 66,294 بار

07 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی شرکتِ هارمن (Hörmanncompany) که تولید کننده‌ی برجسته‌ی درب، دروازه و صفحات بارانداز است، با ایده‌هایی خاص طراحی شده است. این کمپانی نمایندگی فروش گیاهان در 25 کشور دنیا را دارد. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
طراحی فضاهای داخلی شرکت

هدف مرکز آموزشی جدید این شرکت، که در دفتر اصلی آن در شهر استینهاگن( Steinhagen) واقع شده است، این است که درکِ فنی جامعی از محصولات، نحوه‌ی نصب و راه‌اندازیِ مناسب آن‌ها و بازاریابی موفق به کارکنان و مشتریانش بدهد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در این دفتر همچنین محدوده‌ی  تولیدِ کمپانی به نمایش گذاشته شده و همه این کارها و آموزش‌ها در یک مکان جمع‌آوری شده است. ساختمانِ روبروی دفتر اصلی که تاکنون به‌عنوان پارکنیگ مورد استفاده‌ی کارکنان شرکت قرار می‌گرفت، بعنوان سایت اصلی انتخاب شده است. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

این ساختمان طویلِ سه طبقه که در نزدیکی جاده‌ی شهری واقع شده بود، یک منطقه وسیع در پشت ساختمان را به‌عنوان پارکینگ در اختیار بازدیدکنندگان گذاشته است. 

ذخیره عکس
طراحی فضاهای داخلی شرکت

بازدیدکنندگان ابتدا وارد یک راهروی بزرگ می‌شوند که از جلوی ساختمان تا قسمت پشتی گسترده است. این راهرو در وهله‌ی اول دسترسی به راه پله مرکزی، آسانسور و منطقه‌ی بزرگ نمایشگاه را فراهم می‌کند. هم‌‌چنین دو طبقه را از سمتِ کنار جاده در برمی گیرد و ارتفاع کافی برای نمایش درها و دروازه‌های بزرگ صنعتی را فراهم می‌کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

امکانات آموزشی در طبقه‌ی دوم در کنار ساختمان مشرف به منطقه‌ی پارکینگ واقع شده است. این مکان، درست روبروی محل نمایشِ محصولات و اتاق‌پذیرایی بازدیدکنندگان قرار دارد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

از چشم‌انداز سمت خیابان یا قسمتِ پارکینگ مرکز آموزش تا حد زیادی نمایان است. دورنمایی از نمایشگاه غرق در نور طبیعی دیده می‌شود.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

شعبه اصلیِ شرکت که در سال 1990 ساخته شده است، دارای سطحی بتونی است که این سطح، با تاکید بر وجوه مشترک بین مرکز آموزش و شرکت در دو سمتِ جاده این دو قسمت را با هم تطبیق می‌دهد.

ذخیره عکس
طراحی فضاهای داخلی شرکت

برای ثبت نظرات خود با طراگاه همراه باشید.


بازدید : 66,294 بار

07 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی ساختمانسطوح بتنیامکانات آموزشیطراحی

مطالب محبوب »

Thursday , 27 April , 17:28