طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

kaveh maleknejadافشین قربانیبلوک سبک لیپرمحمد فخری داریانمحمد مرتجیایمان حسومیندا عاشوریاناکوآرکmahmood Ghasemiحسین مژدهیبهرام قربانیسپیده بهروزی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

فضاهای نوین ،دفتر کار باز

راهکار ساده و اجرایی برای مکان هایی قابل کنترل و مولد

بازدید : 30,571 بار

28 آذر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

اتاقکی نقلی که جای خود به عنوان دفتر کاربه آرامی باز میکند، ارتباط از راه دور و دنیای دیجیتال ازعلت های پدید آمدن فضاهایی شبیه این هستند.با ما همراه باشید.

ذخیره عکس
فضای کار کوچک

هر روزه طراحان بیشتری به کار در زمینه ی طراحی اینگونه محیط ها می پردازند، مانند این محیط کار عجیب که توسط طراح سنگاپوری به نام دیمیترا مالو (DymitrMalcew) طراحی شده و ایده ی آن از خانه های درختی الهام گرفته شده است . یک دفتر کار درختی را تصور کنید ، محفظه ای دایره شکل که در آینده به صورت قابل حمل نیز عرضه خواهد شد ، هدف این طرح ایجاد  فضای بیشتر جهت امور خصوصی کارکنان در یک دفتر کار باز وکمک به حفظ محیط زیست بوده است، می‌توان به صورت دوگانه در فضای جلسات نیز از آن استفاده کرد .پوسته های رنگارنگ و بالش فضای راحتی را ایجاد می کنند، محیط از نظر صوتی عایق بندی شده است تا حداکثر تمرکز را فراهم آورد .

ذخیره عکس
دفتر کار باز

این فضای کار کوچک ،با داشتن یک طرف بسته قابل استفاده تراست. درنسخه های قبلی این ایده طوری طراحی شده است که ارتباط قوی تری با طبیعت داشته باشد که این امر با  زیرسازی ، سازه را قابل حمل میکند به طوریکه بتواند به فضای مورد نیاز نقل مکان کند. همانطور که دیده می شود این سازه های مدولار می توانند به فضایی جهت جلسات بزرگ تبدیل شوند

ذخیره عکس
ذخیره عکس

این نوع از فضاهای کاری در صدد ایجاد موازنه بین تعامل اجتماعی و نیاز به تمرکز هستند. این طرح از تکنولوژی پیچیده ای بهره نبرده است و یک راهکار ساده و اجرایی است که مکان هایی قابل کنترل و مولد را برای کار به ارمغان می آورد. با ما همراه باشید در مطالب دیگر.


بازدید : 30,571 بار

28 آذر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 10:44