طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سوگند عندليبکسری سعادت جوSomayeh Ahemehمیثم ذکریاییالناز پائیزعلیرضا فخفوریالهام ضیاءآبادیامیر قاسمینیما کیوانیامید حیدری پوریحسین مژدهیامیر دیزانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طرح های خلاقانه برای نشستن

تلفیقی از زیرانداز و محلی راحت برای نشستن

بازدید : 6,997 بار

12 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

Wobble-up عنوانی است که سام لیندرز (Sam  linders) فارغ التحصیل رشته طراحی به آخرین اثر خود داده است. این ایده زیراندازی است که به راحتی به محلی با تکیه گاه تبدیل می شود.با طراگاه همراه باشید تا درباره‌ی این ایده بیشتر بدانیم.

ذخیره عکس
طرح های خلاقانه برای نشستن

طراح درباره‌ی ایده‌اش اینچنین می‌گوید: « چون در خانه، هنگام تماشای تلویزیون، به‌جای این‌که روی مبل بنشینم همیشه جلوی مبل روی زمین می‌نشینم، این ایده به ذهنم رسید. من واقعا دوست دارم که روی فرش بنشینم. علاوه بر این، فضاهای نشیمن در خانه روز به ‌روز کوچک‌تر می‌شوند، بنابراین ایده‌ی ساخت وسیله‌ای که مثل یک فرش تخت باشد و به شکل یک صندلی روی زمین تا بخورد، به ذهن من رسید. برای مثال، می‌توانید هنگامی که مهمان دارید، به راحتی فرش زیر پایتان را به صندلی تبدیل کنید ».

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

کاشی‌های کف از جنس پلاستیک متصل شده به هم  وجود دارند، به راحتی رنگ پذیرند و حتی با نخ و سوزن معمولی قابل دوختن به یکدیگر می باشند.هر صندلی شامل 4 تکه می باشد که دارای لبه هایی با نوار چسب هستند و به راحتی اجازه‌ تا خوردن و تبدیل شدن   به صندلی را می دهند و همچنین تایل ها هنگامی که به‌عنوان یک فرش تخت به‌کار می‌روند، کنار هم نگه داشته می شوند.در این تصویر  می‌توانید نمای نزدیک دوخت ساده تایل ها  را که روی پلاستیک انجام شده  ببینید. 

ذخیره عکس
طرح های خلاقانه برای نشستن

 نظر خود را در مورد این ایده جالب با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 6,997 بار

12 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 23:02