طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ميثم ذکرياييفاطمه براتیبیژن شجاعیروزبه عالمیانحمید نادریامیر دیزانیصفورا شریعتیویدا لطفیمحمد مهدی فخیمیالناز پائیزافشین قربانیمحمدحسین صفاریان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

LEED چیست؟

با گسترده ترین سیستم ارزیابی ساختمان های سبز در دنیا آشنا شوید

بازدید : 19,336 بار

13 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

LEED یا Leadership in Energy & Environmental Design ، برنامه ای جهت تعیین صلاحیت ساختمان های سبزی ست که  بهترین روشها و استراتژی های سازه ای را تعیین کرده و به اجرا درآورده اند.

ذخیره عکس

جهت دریافت گواهی LEED ،پروژه های ساختمانی می بایست دارای شروط اولیه و لازم برای اخذ درجات مختلفی از این گواهینامه باشند.  پیش شرط ها و اعتبارات برای هر سیستم ارزیابی ، متفاوت بوده و تیم ها بهترین گزینه ها را برای پروژه ها تعیین میکنند. 

ذخیره عکس

نسخه ی چهارم LEED جدیدترین ورژن از معیارهای برتر جهانی برای ساختمانهای سبز با عملکرد بالاست.این نسخه صریحتر و تخصصی تر بوده و نیز برای کاربر با تجربه طراحی شده است..این نسخه بر متریال ها تمرکز دارد و از بحث مقدار متریال فراتر رفته تا به درک بهتر از ترکیبات متریال های تولیدی ما در ساختمان هایمان و اثری که آن ترکیبات بر سلامتی انسان و محیط زیست میگذارد دست یابد.

این استاندارد نوجه ویژه ای به عملکردگرایی دارد که  سبب اطمینان از کیفیت محیط داخلی برای بهبود آسایش ساکنین میگردد.

مزایای تفکر شبکه ای هوشمند برای پیشرفت را با  اعتباری که به پروژه ها برای شرکت در برنامه ی پاسخ به تقاضا میدهد ، به ارمغان می آورد . این برنامه همچنین تصویر روشن تری از بهره وری آب از طریق ارزیابی میزان آب مصرفی کلی ساختمان بدست میدهد.


بازدید : 19,336 بار

13 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 03:05