طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

محمدحسین صفاریانmahmood Ghasemiویدا لطفیسجاد اسدیمهدی مصلحیسهراب رفعتایرج اعتصامبهرام قربانیAbolfazl Nabaviکسری سعادت جوعلیرضا شرافتیسهند چوبان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی اتاقی رویایی با آکواریوم شیشه‌ای

معجزه‌ای شگفت‌انگیز با وجود یک آکواریوم در دکوراسیون داخلی منزل

بازدید : 123,518 بار

05 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

 آکواریوم یکی از ایده‌های شگفت‌انگیز در تزئین دکوراسیون داخلی هر خانه‌ای است، کاری که باعث می‌شود، دکوراسیون منزل شما بیش‌از‌پیش جذاب به‌نظر بیاید. استفاده از آکواریم یکی از بهترین گزینه‌ها برای دکوراسیون داخلی منزل شما می‌باشد. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
آکواریوم شیشه‌ای

وجود آکواریومی با ماهی‌های رنگی به جذابیت طراحی شما کمک کرده و آرامش خاصی را در محیط ایجاد می‌کند، اما قبل از هر گونه اقدامی ابتدا باید در مورد شکل و سبک طراحی آکواریوم دیواری تصمیم‌گیری کنید. داشتن یک آکواریم کاملاً مناسب با دکوراسیون منزل و عملکرد درست آن، تا حد بسیار زیادی به زمانی که برای تحقیق در مورد مدل آکواریوم می‌پردازید، بستگی دارد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

سعی کنید آکواریوم را در جایی قرار دهید، که بیشتر در آنجا وقتتان را صرف می‌کنید. با این کار رضایت کاملی از انتخاب خود دارید، که موجب نشاط شما در انتخاب‌تان می‌شود.
آکواریوم‌ها در انواع بسیار مختلفی تولید می‌شوند، از نمونه‌های زیر‌میزی تا آکواریوم‌های که داخل دیوار قرار می‌گیرند، بسته به فضا و محیطی که در اختیار دارید می‌توانید شکل مورد نظر خود‌را انتخاب کنید. در زیر نمونه‌های عکس آکواریوم و نحوه‌ی استفاده از آن‌ها در دکوراسیون داخلی منزل را مشاهده می‌کنید. بعد از انتخاب سبک مورد نظرتان، باید مکان مناسب برای قرارگیری آکواریوم دیواری را به دقت مشخص کنید. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اما به‌عنوان پیشنهاد باید بگوییم، که بهترین مکان‌ها برای قراردادن آکواریم در فضاهای باز خانه است، جایی که افراد خانواده و مهمانان بیشتر در آنجا جمع می‌شوند. مثلاً اتاق‌نشیمن، غذاخوری یا پذیرایی مکان‌های ایده‌آلی برای قرار‌گیری آکواریوم‌های دیواری هستند. با این کار، آکواریوم همراه با ماهی‌های رنگارنگ درونش برای همه قابل رویت خواهد بود، در نتیجه هر شخصی با دیدن آن‌ها احساس راحتی خواهد کرد. البته می‌توانید آکواریم‌های دیواری را در اتاق‌خواب هم قرار بدهید، به شرطی که فضای اتاق‌خواب بیش از حد کوچک و تاریک نباشد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

همه در ذهن خود دارای یک خانه‌ی رویایی هستند، برخی از شما شاید بخواهید در اتاق‌خواب یا منزل خود یک استخر یا حتی یک گودال آتش داشته باشد. آیا امکان‌پذیر است؟ در این زمینه نظرات خود را با طراگاه به اشتراک بگذارید.


بازدید : 123,518 بار

05 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاخانه رویاییخانه اکواریومیاستخردکوراسیون منزلطراحیآکواریوم شیشه‌ایاتاق‌نشیمنغذاخوریپذیرایی

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 09:57